5 травня 2014 р. візит Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієва Алішера Хабібуллаєвича в НФаУ

Україну та Узбекистан поєднують багаторічні дружні контакти, які побудовані на взаємній повазі і охоплюють всі напрямки співробітництва. Один із векторів партнерських стосунків, що сьогодні найбільш динамічно розвивається, – освітній. Узбекистан потребує висококваліфікованих спеціалістів, тому щороку все більше студентів із Республіки Узбекистан вступають до українських ВНЗ. Сьогодні в 97 вищих навчальних закладах України навчаються 2477 студентів із Узбекистану, з них – 608 у Харкові. У Національному фармацевтичному університеті – провідному галузевому ВНЗ – фахову освіту здобувають 250 узбецьких студентів.

5.05.2014 визит посла Узбекистана в НФаУ 3Уряд доручив Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієву Алішеру Хабібуллаєвичу зустрітися з громадянами Узбекистану – студентами українських ВНЗ, познайомитися з умовами, в яких вони навчаються, побутом, визначити, які питання їх хвилюють.

5 травня 2014 р. після зустрічі зі студентами Харківського Національного медичного університету пан Абдуалієв відвідав Національний фармацевтичний університет. Разом з паном Послом до НФаУ завітали Одилбеков Нозімбек Ортикбек Угли, співробітник Посольства Республіки Узбекистан в Україні та Фісун Юрій Іванович, керівник Центру міжнародних програм МОЗ України.

5.05.2014 визит посла Узбекистана в НФаУ 7Студентській аудиторії пан Абдуалієв запропонував переглянути три відеострічки про Узбекистан, щоб нагадати своїм співвітчизникам батьківщину, з якої вони приїхали. Потім Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні повідомив студентам, що познайомився з ректоратом університету, оглянув матеріально-технічну базу, відвідав корпуси. Пан Посол сказав, що вражений прекрасними умовами, створеними у НФаУ, та високим потенціалом кадрового корпусу, де 94% викладачів мають науковий ступінь. А.Х. Абдуалієв висловив подяку колективу університету за увагу до іноземних студентів, за зусилля, які докладаються ним в процесі підготовки висококваліфікованих фахівців для фармацевтичної галузі Узбекистану. «Шановні студенти, ви повинні пишатися тим, що навчаєтеся в таких умовах», – підкреслив пан Абдуалієв.

5.05.2014 визит посла Узбекистана в НФаУ 8У зв’язку зі зверненням Міністерства освіти і науки України до ВНЗ стосовно організації дострокового проведення екзаменаційної сесії для іноземних студентів через нестабільну ситуацію в нашій державі, студенти НФаУ завершать навчальний рік раніше. Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Узбекистан розповів своїм співвітчизникам про механізм організованого від’їзду студентів на канікули та порекомендував у вересні повертатися на навчання до Національного фармацевтичного університету – елітного навчального закладу, яким пишається вся галузева громадськість.

5.05.2014 визит посла Узбекистана в НФаУ 9

5.05.2014 визит посла Узбекистана в НФаУ 1