6, 7, 8 і 9 грудня 2016 р. академік НАН України, ректор НФаУ В.П. Черних провів зустрічі зі співробітниками кафедр, які виконують або планують виконувати докторські дисертації

Зустрічі пройшли під девізом «Майбутнє нашого університету».

Станом на кінець 2016 року на кафедрах університету на різних етапах виконання знаходяться 68 докторських дисертацій, ще 47 будуть заплановані до виконання.

У розрізі кафедр галерея майбутніх докторів наук НФаУ виглядає так:

Кафедра аналітичної хімії – виконують докторські: К.І. Проскуріна;

перспективні докторанти: М.Ю. Голік, Т.А. Костіна.

Кафедра аптечної технології ліків – виконують докторські: О.Є. Богуцька, С.С. Зуйкіна; перспективні докторанти: К.В. Толочко, І.В. Герасимова.

Кафедра біології – перспективні докторанти: О.В. Ткачов, І.С. Бурлака.

Кафедра біотехнології – виконують докторські: М.С. Алмакаєв, М.В. Рибалкін;

Кафедра біохімії – виконують докторські: Л.В. Галузінська, О.А. Красільнікова, Г.Б. Кравченко, І.В. Сенюк; перспективні докторанти: В.П. Філімоненко.

Кафедра ботаніки – виконують докторські: Я.С. Крюкова; перспективні докторанти: Т.В. Опрошанська, О.С. Мала.

Кафедра гуманітарних наук – виконують докторські: О.О. Долга;

Кафедра заводської технології ліків – виконують докторські: Г.Д. Сліпченко, С.В. Спиридонов; перспективні докторанти: Ю.С. Маслій, І.В. Ковалевська, Д.С. Пуляєв, В.Д. Рибачук.

Кафедра іноземних мов – виконують докторські: Л.Г. Буданова, М.Ф. Чемоданова;

Кафедра клінічної лабораторної діагностики – перспективні докторанти: Г.Л. Литвиненко.

Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації – виконують докторські: К.О. Зупанець, С.К. Шебеко; перспективні докторанти: О.О. Тарасенко, Н.В. Давішня.

Кафедра косметології і аромології – виконують докторські: Л.С. Петровська;

Кафедра медичної хімії – виконують докторські: І.М. Подольський, А.І. Федосов;

Кафедра менеждменту і адміністрування – виконують докторські: О.М. Носик;

Кафедра неорганічної хімії – перспективні докторанти: О.В. Ковальська.

Кафедра організації і економіки фармації – виконують докторські: В.М. Назаркіна, С.Г. Мороз;

Кафедра органічної хімії – виконують докторські: С.В. Власов; перспективні докторанти: Р.Г. Редькін, К.М. Ситнік.

Кафедра патологічної фізіології – виконують докторські: В.В. Гнатюк, В.А. Рибак; перспективні докторанти: А.С. Мінухін, М.О. Остапець, С.І. Миронченко.

Кафедра промислової фармації – виконують докторські: О.С. Кухтенко, І.М. Грубник; перспективні докторанти: С.І. Трутаєв.

Кафедра процесів і апаратів ХФВ -виконують докторські: О.В. Кутова;

Кафедра соціальної фармації – виконують докторські: І.В. Кубарєва, О.О. Суріков, А.В. Волкова; перспективні докторанти: А.В. Черкашина, І.О. Лобова.

Кафедра товарознавства – перспективні докторанти: Ю.О. Безпала.

Кафедра українознавства та латинської мови – виконують докторські: О.О. Тєлєжкіна; перспективні докторанти: О.К. Малютіна.

Кафедра управління та економіки підприємства – виконують докторські: Ю.С. Братішко, А.В. Кайдалова, Я.М. Деренська, О.В. Літвінова;

Кафедра управління якістю – виконують докторські: Ю.І. Губін, Св.С. Коваленко; перспективні докторанти: Т.В. Зборовська, О.С. Ромелашвілі.

Кафедра фармакогнозії – виконують докторські: Н.В. Бородіна, Н.В. Сидора; перспективні докторанти: О.О. Стремоухов, О.В. Очкур.

Кафедра фармакоінформатики – виконують докторські: С.В. Погорєлов;

Кафедра фармакології – виконують докторські: О.В. Товчига, О.Ю. Кошова, Є.В. Бондарєв; перспективні докторанти: О.О. Койро, О.В. Кудіна, М.В. Зупанець, А.В. Кононенко, В.А. Уланова.

Кафедра фармакотерапії – виконують докторські: Н.М. Трищук;

Кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту – виконують докторські: І.В. Тіманюк, А.Б. Ольховська, М.М. Кобець; перспективні докторанти: І.В. Бондарева, С.В. Жадько.

Кафедра фармацевтичної хімії – виконують докторські: Л.В. Сидоренко, Л.О. Петрушова, Н.Ю. Бевз, О.А. Здорик; перспективні докторанти: Г.І. Северіна.

Кафедра фізики – перспективні докторанти: Т.О. Стрєлкова.

Кафедра фізіології та анатомії людини – виконують докторські: О.В. Должикова, А.Г. Кононенко, О.А. Щербак;

Кафедра фізичної та колоїдної хімії – виконують докторські: Н.Ю. Бондаренко;

Кафедра хімії природних сполук – виконують докторські: Ю.А. Федченкова, Л.В. Ленчик, Н.Є. Бурда; перспективні докторанти: І.Г. Гур’єва.

Кафедра фізичного виховання і здоров’я – виконують докторські: С.В. Королінська; перспективні докторанти: В.С. Лобода.

Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації

Кафедра загальної фармації та безпеки ліків – виконують докторські: С.В. Огарь, В.О. Шевченко; перспективні докторанти: К.О. Бур’ян

Кафедра педагогіки і психології – виконують докторські: Т.В. Лутаєва; перспективні докторанти: І.С. Сабатовська, В.Ю. Фесенко.

Кафедра управління та економіки фармації – виконують докторські: М.В. Зарічкова, Т.О. Артюх; перспективні докторанти: В.Ю. Адонкіна.

Кафедра якості, стандартизації та сертифікації ліків – виконують докторські: А.В. Глущенко, Ю.С. Прокопенко; перспективні докторанти: Л.П. Савченко.