6 березня 2015 р. відбулася історична подія не тільки для Національного фармацевтичного університету, а й для фармації України – перемога в конкурсі на вакансію дійсного члена (академіка) Національної академії наук України ректора НФаУ, професора В.П. Черних

Першим представництвом фармації як наукового напрямку в НАН України, вищому ешелоні академічної науки, стало обрання ректора НФаУ В.П. Черних член-кореспондентом НАН України в 1997 р., після двох спроб у 1990 р. та 1992 р. Це був перший рубіж.

IMG_8804 (20х40)Наступний етап – 6 березня 2015 р. – перемога в конкурсі на вакансію дійсного члена (академіка) НАН України. І знову – з третьої спроби, після двох попередніх – у 2003 р. і 2012 р.

Історію роблять Особистості – герої нашого часу. Наш ректор – генератор ідей, ентузіаст і піонер у багатьох починаннях, реформатор. Валентин Петрович – головний фармацевт країни, цілеспрямований, відданий одній справі – університету та фармації. Національний фармацевтичний університет пишається видатним вченим, подвижником фармації, організатором науки й освіти, корифеєм органічної хімії та хімії створення лікарських препаратів. Тільки сильна людина із твердим характером, грандіозною силою волі і потужною енергетикою змогла подолати марафонську дистанцію довжиною в 25 років і зійти на науковий Олімп.

Фармацевтична громадськість Національного фармацевтичного університету пишається своїм ректором і бажає йому доброго здоров’я, звершень і перемог, нових відкриттів!

VIVAT ПЕРШОМУ АКАДЕМІКУ ФАРМАЦІЇ!

Науковий шлях В. П. Черних.