Цього дня у всьому світі проходять спортивні змагання і свята, які нагадують людям про важливість занять спортом і допомагають їм бути здоровими, міцними, спритними та сильними. Здоров’я потрібно берегти, про нього треба турбуватися з ранніх років життя. У Національному фармацевтичному університеті керівництво завжди підтримує спортивно-масовий рух.

Вже доброю традицією стала участь у спортивному святі до Всесвітнього дня здоров’я ректора НФаУ, академіка НАН України В.П. Черних, який сам веде активний спосіб життя, займається спортом і показує приклад молодим людям.

У привітальному слові під час відкриття заходу В.П. Черних зазначив: «Ми дійсно приділяємо велику увагу здоров’ю. Ваші батьки, бабусі й дідусі завжди мріяли, щоб ви були здоровими. Коли людина здорова, їй хочеться всього – і жити, і радіти сонцю, і дарувати радість іншим. У зв’язку з новим Законом «Про вищу освіту» та ліквідацією обов’язкових занять з фізичного виховання, ми збільшимо кількість спортивних секції. Ви зможете обрати той вид спорту, який вам до вподоби.

Зі святом, дорогі друзі, здоров’я, щастя, любові!»

Розпочалося свято флешмобом – масовою зарядкою студентів та викладачів під бадьору музику. Всього на святі були присутні приблизно 350 студентів, 185 з яких брали участь у флешмобі (студенти І курсу фармацевтичного факультету та І курсу спеціальності «Клінічна фармація»).

Перед тим, як розпочалися змагання, свою силу, спортивну підготовку, витривалість продемонстрував ректор НФаУ В.П. Черних. Валентин Петрович провів майстер-клас з підняття пудової гирі (16 кг) різними способами (на мізинці, так званим способом «на попа», жонглювання). Разом із ректором вправлявся у піднятті гирі Л.М. Канцедал – майстер спорту з греблі, проректор з адміністративно-господарської роботи. Не кожен зміг повторити вправи ректора!

Видовищним став виступ студентів НФаУ зі спортивної гімнастики і акробатики. Свої вміння показали майстер спорту зі спортивної гімнастики Дмитро Воронько (фармація, І курс, 23 група) і кандидат у майстри спорту з акробатики Андрій Ближенський (технології фармацевтичних препаратів, І курс, 1 група).

Спортивні змагання – головна частина свята здоров’я. За звання найкращого у турнірі з гирьового спорту змагалися 8 студентів: Кирило Куденко, Ілля Курлов, Стас Думанов, В’ячеслав Бутенко, Север Хайретдинов, Дмитро Критов, Михайло Грубник, Антон Семенець.  Свою силу у піднятті гирі під керівництвом В.П. Черних показали викладачі Р.М. Зеленський (кафедра фізичного виховання), О.С. Шпичак (кафедра аптечної технології ліків), О.М. Кошовий (кафедра фармакогнозії), О.О. Слюсаренко (кафедра фізичного виховання).

Призові місця серед студентів розподілилися таким чином:

І місце – В’ячеслав Бутенко, фармація, І курс, 13 група;

ІІ місце – Антон Семенець, фармація, І курс, 19 група;

ІІІ місце – Михайло Грубник, фармація, І курс, 16 група.

Другим конкурсом було перетягування канату між командами студентів та викладачів. Перемогла команда студентів, адже їм допомагав сам В.П. Черних!

Склад команди студентів:

Іван Романенко, фармація, І курс, 13 група;

Дмитро Красиля, менеджмент та економіка, І курс, 13 група;

Богдан Бондаренко, фармація, ІІ курс, 23 група;

Назар Назаров, фармація, ІІ курс, 23 група;

Владислав Колесник, фармація, ІІ курс, 23 група;

В’ячеслав Бутенко, фармація, І курс, 13 група.

Склад команди викладачів:

Л.М. Канцедал, проректор з АГР;

Е.Ю. Ахмедов, кафедра аналітичної хімії;

С.В. Степаненко, кафедра промислової фармації;

О.О. Алтухов, кафедра аналітичної хімії;

Г.М. Юрченко, кафедра промислової фармації;

П.С. Арзуманов, кафедра органічної хімії;

О.М. Кошовий, кафедра фармакогнозії.

Ректор НФаУ нагородив переможців турніру з гирьового спорту грамотами, медалями; команду студентів, які перемогли у змаганні з перетягування канату, – кубком, а всіх учасників – солодкими призами.

Свято закінчилося, але спорт залишається з нами на все життя. Захід, присвячений Всесвітньому Дню здоров’я, підтвердив хорошу спортивну підготовку, а отже, міцне здоров’я і студентів, і викладачів НФаУ.

7 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 17 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 117 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 127 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 137 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 27 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 37 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 47 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 57 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 67 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 87 квітня 2015 року у спорткомплексі НФаУ відбулося спортивне свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я 9