7 листопада 2013 року в Коледжі НФаУ пройшло свято «Козацькому роду нема переводу»

7 листопада 2013 року циклова комісія суспільних та загальноосвітніх дисциплін Коледжу НФаУ та історичний гурток «Пошук» у рамках заходів з національно-патріотичного виховання молоді провели свято «Козацькому роду нема переводу», в якому були задіяні студенти І та ІІІ курсів. Більше 50 студентів у національних костюмах виступали на сцені, співали українські пісні, розповідали про історію боротьби українського народу за національне визволення.

Було проведено конкурс «Коса-дівоча краса», в якому перемогла студентка І курсу Логвиновська Таміла. Організована виставка рушників з різних регіонів України. Студенти підготували стінгазети «Традиції та звичаї українського народу». На цих заходах були присутні і студенти-іноземці НФаУ, які познайомилися з українською культурою.

7.11.2013 свято української культури _ Коледж НФаУ 4

7.11.2013 свято української культури _ Коледж НФаУ 1