7 лютого 2017 р. відбулося відкриття Школи професійної майстерності викладача Національного фармацевтичного університету

У Національному фармацевтичному університеті у цьому навчальному році реформовано Школу професійної майстерності викладача НФаУ, спрямовану на оволодіння питаннями організації освітнього процесу, навчально-методичної та виховної роботи викладачів університету.

Важливою умовою розвитку Національного фармацевтичного університету та якісної підготовки майбутніх професійно орієнтованих випускників є вдосконалення професійної підготовки науково-педагогічних працівників шляхом поглиблення і розширення їх професійних знань, умінь і навичок у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації науково-педагогічних працівників та необхідності оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань, набутті загальних та спеціальних компетентностей для здійснення професійної діяльності.

7 лютого 2017 р. відбулося урочисте відкриття Школи професійної майстерності викладача Національного фармацевтичного університету.

З вітальним словом виступила перший проректор НФаУ А.А. Котвіцька. Професор Котвіцька відзначила основні новації, що впроваджені у діяльність Школи: зокрема, розроблено Положення «Про Школу професійної майстерності викладача Національного фармацевтичного університету», де зазначені мета, основні завдання, функції та заходи щодо планування діяльності Школи; розроблено емблему Школи; реорганізовано порядок формування слухачів Школи; з урахуванням складових освітнього процесу кардинально змінено календарно-тематичний план; для проведення лекцій, семінарів, практичних занять та тренінгів у Школі залучені керівники структурних підрозділів та провідні фахівці НФаУ; змінено термін навчання у Школі – період навчання становить п’ять місяців із періодичністю занять двічі на місяць; змінено форму контролю у Школі.

На відкритті були присутні заступник ректора з навчальної роботи НФаУ Віннік Л.М., завідувач науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти Владимирова І.М., завідувач кафедри аптечної технології ліків Ярних Т.Г., завідувач кафедри психології і педагогіки ІПКСФ Кайдалова Л.Г., завідувач кафедри неорганічної хімії Левітін Є.Я., практичний психолог НФаУ Пляка Л.В.

Крім того, Котвіцька А.А. виступила з лекцією «Система освіти: історія та сучасність. Становлення та розвиток фармацевтичної освіти», в якій зазначила історичні віхи розвитку фармацевтичної освіти, сучасний стан розвитку фармацевтичної освіти в Україні та світі.

Впевнені, що спільними зусиллями ми досягнемо позитивних результатів в роботі, що сприятиме підвищенню авторитету Національного фармацевтичного університету.