08 листопада 2017 р. в НФаУ відбулося друге заняття «Школи супервайзера системи управління якістю» для осіб, відповідальних за підтримку функціонування системи управління якістю.

Роботу Школи розпочала Назарко О.І., начальник відділу управління якістю, кандидат соціологічних наук. У виступі було висвітлено питання функціонування системи управління якістю в НФаУ, акцентовано увагу на роботі з Googl-календарем для формування кафедрального та загальноуніверситетського плану роботи.

Головний аудитор, доктор фарм. наук, доц. Лебединець В.О. підкреслив актуальність планування в умовах системи управління якістю та надав практичні рекомендації щодо заповнення та ведення електронної форми плану роботи кафедри.

У роботі Школи супервайзера СУЯ взяли участь 35 представників кафедр НФаУ, співробітники відділу управління якістю та внутрішні аудитори.