8 вересня 2014 р. засідання Ректорської ради НФаУ

Аналіз щодо заборгованості з дисциплін студентів усіх курсів.
Відп.: декани: Вишневська Лілія Іванівна, Набока Ольга Іванівна, Крутських Тетяна Василівна, Малий Володимир Валентинович, Горячий Володимир Дмитрович, Кошовий Олег Миколайович.

Інформація про доїзд вітчизняних студентів.
Відп.: декани: Вишневська Лілія Іванівна, Набока Ольга Іванівна, Крутських Тетяна Василівна, Малий Володимир Валентинович.

Інформація про доїзд іноземних студентів.
Відп.: декан: Горячий Володимир Дмитрович, заст. декана Коваленко Зоя Іванівна.

Інформація про переведення студентів на наступні курси (рух студентів).
Відп.: заст. ректора з навчальної роботи Віннік Л.М.

Інформація про сплату за навчання станом на 08.09.2014.
Відп.: гол. бухгалтер Дурасова Надія Федорівна.

Стан забезпечення студентськими квитками першокурсників.
Відп.: голова ППО студентів Девяткіна Анна Олександрівна.

Інформація про поселення студентів у гуртожитки.
Відп.: проректор Іванова Карина Андріївна, директор коледжу Прокопенко Тіна Сулейманівна, коменданти гуртожитків: №1 -Братина Людмила Олексіївна , № 2 – Федорченко Валентина Сергіївна, № 3 – Орлова Любов Григорівна, № 4 – Вітренко Людмила Андріївна, № 5 – Андронова Наталя Дмитрівна.

Інформація про забезпечення студентів навчально-методичною літературою в бібліотеці.
Відп.: директор Гавриш Наталя Борисівна, директор ВЦ Котенко Олександр Михайлович.

Інформаціящодо формування штатного розпису на 2014/2015 н.р.
Відп.: заст. ректора з навчальної роботи доц. Віннік Л.М., заст.. ректора з економічних питань Коваленко Л.М.

Аналіз підготовки до проведення ліцензійних іспитів Крок-1 01.10.2014.
Відп.: в.о. першого проректора Котвіцька Алла Анатоліївна, зав. НМЛ Огарь Світлана Володимирівна, декани, директор КЦ Власов Віталій Сергійович.

Стан підготовки корпусів та гуртожитків до осінньо-зимового сезону.
Відп.: головний інженер Матушкін Дмитро Валерійович, головний енергетик Єсіков Василь Васильович, головний механік Марцинкевич Сергій Олександрович, заст. ректора з економ, питань Коваленко Л.М.

Стан протипожежної безпеки НФаУ, у т.ч. у технічних приміщеннях, горищах та підвалах
Відп.: начальник відділу охорони праці та техніки безпеки Кузнецов Володимир Степанович, проф. Безуглий Петро Овксентійович.

Планування проведення професійного свята Дня фармацевтичного працівника (15-та річниця).
Відп.: в.о. першого проректора Котвіцька А.А., проректор Іванова К.А., директор культурного центру Москаленко О.П.