9 листопада 2011р., Презентація програми наукових обмінів ім.. Фулбрайта для студентів та молодих вчених

Програма наукових обмінів імені Фулбрайта в Україні провела 9 листопада 2011 року презентацію програм наукових обмінів для студентів старших курсів (3-6-х), аспірантів та викладачів.

Галузі спеціалізації: гуманітарні та соціальні науки, точні, технічні та природничі дисципліни.

Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років аая здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших (4-6-х ) курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти.

International Fulbright Science and Technology Ph.D. Award: навчання у провідних американських університетах на рівні аспірантури протягом трьох років з правом захисту наукового ступеня Ph.D. У 2007 році стипендію Державного Департаменту США отримали 40 молодих науковців з різних країн світу, в тому числі й один учасник з України.

Анкети на конкурси приймають до 16 травня 2012 року

Fulbright Faculty Development Program: проведення дослідження в університетах США упродовж одного академічного року. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 5-х років після захисту).

Анкети на конкурс приймають до 31 березня 2012 року

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев`яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п`ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувані, які отримають науковий ступінь до вересня 2010 року.

У рамках спільної програми ім. Фулбрайта та Інституту Кеннана (Fulbright-Kennan Program) дослідники у галузі політології`, державного управління, дослідження проблем розбудови демократії та громадянського суспільства, ролі США у світі та проблем партнерства проходитимуть наукове стажування у Центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні.

Анкети приймають до 15 жовтня 2012 року

Fulbright Program in Ukraine

20 Esplanadna Street, Suite 904, Kyiv, 01001, Ukraine

tet: +380(44) 287 0777  fax:+380(44) 230 2060 e-mail: office@fulbright.com.ua  www.fulbright.org.ua