09 листопада 2017 р. Національний фармацевтичний університет приймав учасників ІІ Міжнародного Конгресу та Фестивалю Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі (USERN).

На території хіміко-технологічного корпусу НФаУ відбувся один з чотирьох запланованих на четвер наукових дискусійних майданчиків конгресу.

На початку заходу до присутніх з привітаннями звернулися в.о. ректора НФаУ, професор А.А. Котвіцька; почесний ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних; модератор дискусійної платформи професор А.Л. Загайко.

Перед фармацевтичною спільнотою НФаУ виступили міжнародні спікери – директор Інституту харчової хімії Гамбурзького університету (Німеччина) Маркус Фішер (тема доповіді «Еволюція біосинтезу вітаміну В2») та доцент кафедри прикладної науки і техніки Турінського політехнічного інституту (Італія) Валентина Кауда («Останні досягнення в теранотичному використанні наноматеріалів проти раку»).

У числі гостей НФаУ, які взяли участь у роботі дискусійного засідання, були молоді вчені з Ірану: Рюдабах Бахрамсолтані («Доклінічні дослідження: жертви доказової медицини?»), Ельназ Резаей Амірі («Моральна дилема в доклінічних дослідженнях: чи є третій шлях?») та Голнуш Садат Махмуді Нежад («Вивчення ефективності марлі, просоченої фібриногеном, у порівнянні з простим марлевим впакуванням, при кровотечах з розривом печінки четвертого ступеня внаслідок гострої травми у щурів»).

Національний фармацевтичний університет представили: завідувач кафедри біохімії, доктор біологічних наук, професор А.Л. Загайко («Молекулярні механізми регуляції апетиту») та завідувач кафедри біології, доктор біологічних наук, професор О.В. Філіпцова («Популяційні, поведінкові та молекулярно-генетичні дослідження в українських мегаполісах»).

Від молодих науковців НФаУ виступили: Ірина Кабачна («Дослідження аналептичних властивостей сульфур- та нітроген вмісних похідних»); Кирило Фотеско («Стан та перспективи застосування інгібіторів ароматази  в терапії метаболічного синдрому»); Дмитро Доровський («Зміни параметрів позаклітинного обміну ліпідів при експериментальному метаболічному синдромі»).

На закінчення заходу іноземні учасники дискусійного засідання відвідали постерну сесію та Музей історії НФаУ.

Матеріали за темою:

НФаУ взяв участь у ІІ Міжнародному Конгресі та Фестивалі Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі (USERN)