9 жовтня 2017 р. студенти НФаУ (спеціальність «Економіка підприємства») взяли участь у всеукраїнському проекті «Поширеність несприятливих подій дитинства серед студентської молоді України».

Соціологічне дослідження організовано в рамках діяльностей, передбачених дворічною угодою про співпрацю між Міністерством охорони здоров’я України та Європейським регіональним бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я на 2016-2017 рр.

Проект запроваджений в кількох країнах Європи. В Україні цей проект реалізує Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). Загалом відібрано 80 навальних закладів в усіх областях України, у Харкові – 8.

Зазначене дослідження спрямоване на посилення національної політики щодо запобігання психологічним травмам та насильству. Метою опитування є визначення факторів ризику та тягаря спогадів про несприятливі події дитинства.

Генеральний директор КМІС Володимир Ілліч Паніотто висловив щиру повагу за сприяння в проведенні соціологічного дослідження в.о. ректора Національного фармацевтичного університету проф. Аллі Анатоліївні Котвіцькій, декану факультету промислової фармації, управління та адміністрування» доц. Олександру Анатолійовичу Здорику, зав. кафедри управління та економіки підприємства проф. Ользі Вікторівні Посилкіній та співробітникам відділу управління якості НФаУ.