Анонси

Курс «Розуміння відкритих освітніх ресурсів (OER)»

Організатор: Commonwealth of Learning (COL)

Місцезнаходження: Британська Колумбія, Канада

Тип курсу: дистанційний

Опис: COL оновили свій курс «Розуміння відкритих освітніх ресурсів (OER)», щоб поліпшити розуміння відкритих освітніх ресурсів вчителями, навчальними закладами та посадовими особами. Курс був вперше представлений в 2015 році для вирішення проблеми недостатнього розуміння відкритих освітніх ресурсів і відкритих ліцензій. Більш 18 000 учнів з 160 країн отримали доступ до двогодинного курсу.

Курс є коротким і стислим, щоб надати дистильовану інформацію і посилання на додаткові ресурси, щоб учень міг займатися більш глибокими інтересами в конкретних аспектах відкритих освітніх ресурсів. Учасники можуть роздрукувати сертифікат по завершенню курсу. За допомогою цієї нової платформи учні зможуть закріпити свій хід і завершити курс на декількох сеансах. COL також зможе розробити в майбутньому співтовариство практики навколо OER, засноване на участі в курсі.

Реєстрація

Тел.: +1 604 775 8200

E-mail: info@col.org

 

Індивідуальні проекти в інститутах Фраунгофера для аспірантів

Фінансування: Fraunhofer-Gesellschaft (Fraunhofer-Gesellschaft підтримує міжнародні мережеві, прикладні дослідження та є найбільшою організацією такого роду в Європі)

Опис: аспіранти можуть завершити свої дослідження під час роботи над цікавими проектами в новітніх областях технології з найсучаснішим обладнанням в інституті Фраунгофера.

Вимоги до кандидатів: аспіранти з відмінним дипломом університету, еквівалентним ступеню німецької магістратури з можливістю проводити незалежні дослідження, навички роботи в команді та спілкування, а також добре знання англійської мови.

Тривалість: 3 роки з можливим продовженням до 6 років

Процедура подання заявки: заявки подаються до відповідного інституту Фраунгофера. Вакансії та кінцеві дати рекламуються на веб-сайтах окремих інститутів.

Контакт

Міжнародна літня школа в Університеті Осло

Місцезнаходження: Осло, Норвегія

Дати: 22 червня – 2 серпня 2019 р.

Графік та комбінації курсів: можна подати заявку на два курси бакалавра або один магістерський курс. Курси бакалавра та магістра не можуть бути об’єднані. Крім того, можна приймати участь у додатковому семінарі у другій половині дня.

Прийом до школи: відповідність вимогам до рівня академічної англійської мови. Не потрібно бути студентом Університету Осло, щоб прийняти учать в школі.

Вартість участі: 3 240 дол. США (з проживанням в академічному містечку); 1325 дол. США (без проживання в академічному містечку)

Проживання: коли ви подаєте заявку, ви маєте обрати житло на території академічного містечка або поза. Кількість місць в академічному містечку обмежено, і ми рекомендуємо аплікантам, які хочуть жити в академічному містечку, подати заяву на ранній стадії. Стипендії: Університет Осло також пропонує ряд стипендій та грантів для учасників літньої школи.

Тел.: +47 22 85 63 85

E-mail: iss@admin.uio.no

 

Медичне* стажування в Університеті Humanitas в м. Сосновец

Місцезнаходження: м. Сосновец, Польща

Дати: будуть оговорюватися окремо при наявності групи (приблизно весна 2019 р.)

Тривалість: 5 днів

Вартість проживання: 20-32 зл/доба (харчування та перевезення організується учасниками самостійно)

По закінченню стажування буде видано сертифікати – 108 годин.

E-mail: anastasiia.malota@humanitas.edu.pl

* Може бути окремо організовано стажування за фармацевтичним напрямком при наявності бажаючих.

Програма стажування