Анонси

ISTernship літня програма

Місцезнаходження: Клостернойбург, Австрія

Дати: 15 травня – 15 вересня 2019 р.

Тривалість: 8-12 тижнів

Основні напрямки досліджень: біологія, інформатика, наука про дані, математика, фізика, нейронаука і міждисциплінарні області.

Вимоги до кандидатів: студенти бакалавріату або магістратури, які закінчили не менше чотирьох семестрів навчання за програмою бакалавріату (до відповідної дати початку навчання), хороший рівень володіння англійською мовою.

Вартість участі: безкоштовно

Кінцевий термін подання заявок: 15 лютого 2019 р.

Тел.: +43 (0) 2243 9000

E-mail: gradschool@ist.ac.at

 

Стипендійна програма уряду Республіки Польща для молодих науковців

Призначення стипендії: наукове стажування в польських університетах

Період стажування: вересень 2019 р. – червень 2020 р.

Спеціальності: історія, міжнародні відносини, політологія, журналістика, соціологія, етнологія, культурознавство, соціальна психологія, адміністрація та менеджмент, право, а також споріднені спеціальності.

Вимоги до кандидатів: закінчена повна вища освіта, вік до 35 років, знання польської мови на рівні, що дозволяє розуміти лекції та літературу зі сфери зацікавлень кандидата (в окремих випадках буде можливим призначення стипендії особам, які не знають польської мови)

Кінцевий термін подання заявок: 1 березня 2019 р.

E-mail: stypendia.studium@uw.edu.pl

 

Курс «Розуміння відкритих освітніх ресурсів (OER)»

Організатор: Commonwealth of Learning (COL)

Місцезнаходження: Британська Колумбія, Канада

Тип курсу: дистанційний

Опис: COL оновили свій курс «Розуміння відкритих освітніх ресурсів (OER)», щоб поліпшити розуміння відкритих освітніх ресурсів вчителями, навчальними закладами та посадовими особами. Курс був вперше представлений в 2015 році для вирішення проблеми недостатнього розуміння відкритих освітніх ресурсів і відкритих ліцензій. Більш 18 000 учнів з 160 країн отримали доступ до двогодинного курсу.

Курс є коротким і стислим, щоб надати дистильовану інформацію і посилання на додаткові ресурси, щоб учень міг займатися більш глибокими інтересами в конкретних аспектах відкритих освітніх ресурсів. Учасники можуть роздрукувати сертифікат по завершенню курсу. За допомогою цієї нової платформи учні зможуть закріпити свій хід і завершити курс на декількох сеансах. COL також зможе розробити в майбутньому співтовариство практики навколо OER, засноване на участі в курсі.

Реєстрація

Тел.: +1 604 775 8200

E-mail: info@col.org

 

Індивідуальні проекти в інститутах Фраунгофера для аспірантів

Фінансування: Fraunhofer-Gesellschaft (Fraunhofer-Gesellschaft підтримує міжнародні мережеві, прикладні дослідження та є найбільшою організацією такого роду в Європі)

Опис: аспіранти можуть завершити свої дослідження під час роботи над цікавими проектами в новітніх областях технології з найсучаснішим обладнанням в інституті Фраунгофера.

Вимоги до кандидатів: аспіранти з відмінним дипломом університету, еквівалентним ступеню німецької магістратури з можливістю проводити незалежні дослідження, навички роботи в команді та спілкування, а також добре знання англійської мови.

Тривалість: 3 роки з можливим продовженням до 6 років

Процедура подання заявки: заявки подаються до відповідного інституту Фраунгофера. Вакансії та кінцеві дати рекламуються на веб-сайтах окремих інститутів.

Контакт

 

Стажування в Університеті економіки міста Бидгощ

Місцезнаходження: Бидгощ, Польща

Дати: 28.01-04.02.2019

Вартість: 250 евро (без урахування проїзду) – візова підтримка, вислання запрошень, проживання в готелі університету (4 ночі), харчування 5 днів (сніданки), участь в заняттях, дидактичні матеріали, сертифікат про проходження стажування.

Програма стажування: знайомство зі структурою університету, матеріально – технічною базою; відвідування Центру Реабілітації і Оздоровлення; зустріч з керівництвом Колегіуму медичних наук; відвідування Академічного медичного центру (знайомство з лабораторіями, c основними напрямками практичної, проектної та науково-дослідницької діяльності); відвідування Медичної Діагностичної лабораторії VitaLabo; Відвідування медичних установ в Бидгощі; екскурсійна програма.

Контакти: Відділ з академічної мобільності НФаУ, вул. Пушкінська, 53, 4-й поверх, к. 403, тел.: (057)7063071

Міжнародна літня школа в Університеті Осло

Місцезнаходження: Осло, Норвегія

Дати: 22 червня – 2 серпня 2019 р.

Графік та комбінації курсів: можна подати заявку на два курси бакалавра або один магістерський курс. Курси бакалавра та магістра не можуть бути об’єднані. Крім того, можна приймати участь у додатковому семінарі у другій половині дня.

Прийом до школи: відповідність вимогам до рівня академічної англійської мови. Не потрібно бути студентом Університету Осло, щоб прийняти учать в школі.

Вартість участі: 3 240 дол. США (з проживанням в академічному містечку); 1325 дол. США (без проживання в академічному містечку)

Проживання: коли ви подаєте заявку, ви маєте обрати житло на території академічного містечка або поза. Кількість місць в академічному містечку обмежено, і ми рекомендуємо аплікантам, які хочуть жити в академічному містечку, подати заяву на ранній стадії. Стипендії: Університет Осло також пропонує ряд стипендій та грантів для учасників літньої школи.

Тел.: +47 22 85 63 85

E-mail: iss@admin.uio.no

 

Медичне* стажування в Університеті Humanitas в м. Сосновец

Місцезнаходження: м. Сосновец, Польща

Дати: будуть оговорюватися окремо при наявності групи (приблизно весна 2019 р.)

Тривалість: 5 днів

Вартість проживання: 20-32 зл/доба (харчування та перевезення організується учасниками самостійно)

По закінченню стажування буде видано сертифікати – 108 годин.

E-mail: anastasiia.malota@humanitas.edu.pl

* Може бути окремо організовано стажування за фармацевтичним напрямком при наявності бажаючих.

Програма стажування

 

 

15-й короткий курс EFMC з медичної хімії

Організатор: Європейська федерація медичної хімії (EFMC)

Тема: Маленьке стає великим в медичній хімії: ліки на основі фрагментів (FBDD) (Small Becomes Big in Medicinal Chemistry: Fragment-based Drug Discover)

Дати: 28 квітня – 1 травня 2019 р.

Місцезнаходження: Угстгест (недалеко від Лейдена), Нідерланди

Опис: Цей інтенсивний курс призначено для вчених, що працюють в даній області; презентації курсу будуть представлені досвідченими науковцями з промислових і наукових кіл. Цей курс надасть хімікам-медикам введення в важливі концепції і методи, включаючи бібліотеки фрагментів, технології скринінгу фрагментів і відповідні підходи до розробки ліків за допомогою комп’ютера. Курс завершиться серією презентацій по застосуванню FBDD, включаючи резюме опублікованого фрагмента, щоб привести стратегії оптимізації. Курс буде організований консорціумом FRAGNET, європейської навчальної мережею, присвяченій FBDD.

Реєстраційний внесок (проживання включено): 1850 євро

Тел.: +32 (0) 10 45 47 77

E-mail: info@LDOrganisation.com