Архів 2013 рік

 

візит делегації НФаУ до Польщі (м. Люблін, м.Вроцлав)11

15 – 22 жовтня 2013 р. – Польща (м. Люблін, м. Вроцлав) – візит до Державного університету ім. Марії Кюрі-Скадовської, Вроцлавського медичного університету, Люблінського медичного університету (зав. каф. ботаніки Гонтова Т.М., доц. каф. Кічимасова Я.С., зав. каф. аналітичної хімії Євтіфєєва О.А., доц. каф. Проскуріна К.І., зав. каф. заводської технології ліків Рубан О.А., доц. каф. Ковалевська І.В.)

 

15-20 вересня 2013 р. – Литовська Республіка (м. Вільнюс), узгодження питань щодо маркетингових послуг в галузі косметичних, фармацевтичних та агротехнічних технологій (зав. каф. фізичної та колоїдної хімії проф. Кабачний В.І.)

 

8-12.04.2013 визит проф. Стрельникова Л.С. в СПГХФА 18-12 квітня 2013 р.

відрядження завідувача кафедри біотехнології проф. Стрельникова Л.С.  до Санкт-Петербурзької хіміко-фармацевтичної академії (Російська Федерація). Відрядження відбулось в рамках виконання міжвузівського контракту про наукове та навчально-методичне співробітництво, з метою набуття досвіду з підготовки фахівців вищої категорії з біотехнології лікарських препаратів та участі у Міжнародному форумі з фармацевтики і біотехнології сумісно з виставкою фармацевтичних інгредієнтів, виробництва й дистрибуції лікарських засобів.

 
 

29.03.2013 визит в БелГУ 11

29 березня 2013 р. відбувся візит делегації НФаУ в НДУ «БєлДУ». У рамках одноденного візиту делегації НФаУ в БєлДУ підписано документ про співпрацю між Бєлгородським і Харківським університетами, вчені з Харкова побували в Наноцентре університету, лабораторіях фармацевтичного факультету, в зимовому саду, музеї НДУ «БєлДУ». Професор Валентин Черних виступив з відкритою лекцією перед викладачами і студентами фармацевтичного факультету.

 
 

13-15.03.2013 визит проф Стрельникова Л.С. в КГМУ 5З 13 по 15 березня 2013 р

. відрядження завідувача кафедри біотехнології проф. Стрельникова Л.С. до Курського державного медичного університету (Російська Федерація) .Відрядження пройшло в рамках виконання міжвузівського контракту про наукове та навчально-методичне співробітництво, з метою ознайомлення з досвідом підготовки інженерів-біотехнологів на кафедрі біологічних і хімічних технологій.

 
 

28.02-1.03.2013 визит проф.Яковлевой в Бельгию 4

28 лютого – 1 березня 2013 р.відрядження завідувачки кафедри фармакоекономіки, проф. Яковлєвої Л.В. до Бельгії (м. Антверпен) з метою  участі у Третьому засіданні з питань використання протимікробних препаратів в країнах Східної Європи та Нових незалежних держав ”від збору даних до аналізу” на базі Університет Антверпену.

 
 

23 – 25 лютого 2013 р. відрядження завідувача кафедри фармакотерапії проф. Кіреєва І.В. до Грузії (м. Тбілісі) з метою участі у міжнародному форумі «Сучасні аспекти терапії в педиатричній практиці з позицій доказової медицини» на базі Тбіліського медичного університету.

28 –  31 січня 2013 р. відрядження завідувачки науково-дослідної лабораторії парентеральних та оральних рідких лікарських засобів проф. Алмакаєвої Л.Г. до  ВАТ «Валента Фармацевтика» (м. Москва, Російська Федерація) з метою відпрацювання технології комбінованого лікарського засобу у вигляді капсул для лікування нейропатій в промислових умовах

15 – 19 січня 2013 р. відрядження завідувачки науково-дослідної лабораторії парентеральних та оральних рідких лікарських засобів проф. Алмакаєвої Л.Г, старшого наукового співробітника лабораторії Бєгунова Н.В.; молодшого наукового співробітника лабораторії Гусарова В.І. до ВАТ «Валента Фармацевтика» (м. Москва, Російська Федерація) з метою відпрацювання технології комбінованого лікарського засобу у вигляді капсул для лікування нейропатій в промислових умовах.

 
image_pdfimage_print