Архів 2018 р.

В рамках візиту в Таджицький національний університет 10-19 листопада 2018 р. з метою надання консультативно-методичної допомоги з питань відкриття спеціальності Технології парфумерно-косметичних засобів на базі фармацевтичного факультету Таджицького національного університету, старший викладач кафедри косметології і аромології к.фарм.н. Кран О.С. взяла участь в роботі VІ республіканської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної медицини і фармації: погляд у майбутнє» з доповіддю на тему: Державне регулювання косметичних засобів в Україні. Отримано сертифікат учасника конференції.

 

9-12 липня 2018 р. завідувач кафедри хімії природних сполук проф. Кисличенко Вікторія Сергіївна у якості зовнішнього наукового консультанта запрошена взяти участь у роботі дисертаційної ради зі спеціальності «Фармація» на базі Казахського національного медичного університету імені С.Д. Асфендіярова, м. Алмати (Казахстан) під час захисту дисертації Маматової Алії Серікжанівни «Фармакогностичне, фармакотехнологічне вивчення полину Гмеліна та створення на його базі фітосустанцій».

 

5-13 травня 2018 р. завідувач кафедри промислової фармації проф. Гладух Євген Володимирич  у якості зовнішнього наукового консультанта взяв участь у роботі дисертаційної ради зі спеціальності «Фармація» під час захисту дисертації Сермухамедової О.В. у Казахському національному медичному університеті імені С.Д. Асфендіярова, м.Алмати (Казахстан).

 

15-16 лютого 2018 р. завідувач кафедри фармацевтичної технології і практики факультету фармації Ліванського університету (м. Бейрут) проф. Хуссейн Канаан презентував на кафедрі фармакогнозії НФаУ результати своїх 10-річних досліджень в області морських водоростей ліванського узбережжя.

Хуссейн Мусса Канаан – випускник Харківського фармацевтичного інституту 1983 р. Він навчався в аспірантурі на кафедрі органічної хімії у 1983-1986 рр., у 1986 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук на тему «NR-Аміди оксамінових кислот з каркасними і довголанцюгових заступниками та їх біологічна активність». Під керівництвом доктора хімічних наук, професора П.А. Петюніна розробив способи синтезу амідів і гідразидів оксамінових кислот з каркасними і довголанцюговими заступниками.

У 1987-1991 рр. викладав фармакогнозію на фармацевтичному факультеті Ліванського університету (м. Бейрут). З 1992 р. професор Хуссейн Мусса Канаан керує кафедрою фармацевтичної технології і практики Ліванського університету.

Під час лекції на кафедрі фармакогнозії професор Хуссейн Канаан виклав суть і практичні результати проведеної дослідницької роботи, роз’яснив особливості хімічного складу та зростання деяких видів водоростей, а також можливості їх застосування у медицині, фармації, косметології та харчовій промисловості. Для проведення дослідження було обрано 10 локацій на морському узбережжі Лівану, відібрано та вивчено біля 30000 видів зелених, бурих та червоних водоростей. За результатами проведеної праці видано атлас водоростей морського узбережжя Лівану «Marine Algae of the Lebanese Coast».