До 55-річчя завідувача кафедри педагогіки та психології Національного фармацевтичного університету, доктора педагогічних наук, професора Кайдалової Лідії Григоріївни

20 лютого 2016 р. виповнюється 55 років з дня народження завідувача педагогіки та психології Національного фармацевтичного університету, доктора педагогічних наук, професора Кайдалової Лідії Григоріївни.

Фото Кайдалова Л. Г.Лідія Григорівна Кайдалова народилась 20 лютого 1961 р. в Київській області. Закінчила Харківський ордена В. І. Леніна політехнічний інститут (1985 р.); Національний фармацевтичний університет (2008 р.).

У 2003 р. вона захистила кандидатську дисертацію на тему «Педагогічні технології у формуванні професійних умінь і навичок студентів вищого фармацевтичного закладу» у Харківському державному педагогічному університету ім. Г. С. Сковороди за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

У 2011 р. Кайдалова Л. Г. захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора педагогічних наук на тему «Теоретичні та методичні засади неперервної професійної підготовки майбутніх фахівців фармацевтичного профілю» у Класичному приватному університеті за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Профессор Кайдалова Л. Г. – відомий вчений в галузі педагогіки вищої школи, під її керівництвом проводяться дослідження за темою «Розробка і удосконалення ефективних технологій професійної підготовки студентів та викладачів у ВНЗ фармацевтичного та медичного профілю». Вона є автором понад 220 публікацій, на сьогодні під її керівництвом виконується 3 кандидатські та 1 докторська дисертації.

Професор Л. Г. Кайдалова є членом Ученої ради НФаУ, міжнародної Асоціації гуманітаріїв, оргкомітетів Всеукраїнських та міжнародних конференцій, присвячених питанням вищої професійної освіти.

За сумлінну працю, значний особистий внесок у підготовку спеціалістів фармації України, професійну ерудицію, активну життєву позицію Л. Г. Кайдалова нагороджена почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України (2004 р, 2006 р.), почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2005 р.), почесною грамотою Національного фармацевтичного університету (2007 р., 2011 р., 2014 р.).

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу лікарського забезпечення населення Харківської області та з нагоди Дня фармацевтичного працівника професор Кайдалова Л. Г. отримала подяку від голови Харківської обласної державної адміністрації І. Райніна (2015 р.).

Лідія Григорієвна користується повагою і авторитетом серед студентів і співробітників університету. Її цінують як чуйну людину та професіонала.

Адміністрація Національного фармацевтичного університету, колектив кафедри педагогіки та психології, студенти, аспіранти, колеги та друзі від щирого серця вітають Лідію Григорівну з Днем народження та бажають міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай оптимізм, віра та надія й надалі допомагають їй досягати високих цілей у науково-педагогічній діяльності; у домівці панують мир, злагода й добробут, а доля надаватиме натхнення й радість сьогодення.