Дорогі колеги!

Напередодні найулюбленішого з дитинства свята, сповненого казковим сяйвом новорічних  ялинок, радісним настроєм та душевною теплотою родинних зустрічей,  хочеться знайти особливо теплі й добрі слова та привітати колектив університету.

Новый год

Нам вдалося основне – зберегти унікальний трудовий колектив, збільшити студентський контингент, примножити здобутки й славу Національного фармацевтичного університету! НФаУ – університет європейського рівня, це сила і міць, інтелект і культура. В 2013 р. університет удостоївся честі приєднатися до європейського університетського співтовариства Великої Хартії університетів Європи.

Усі досягнення й здобутки були б просто неможливі без Вашої підтримки. Низький Вам уклін і безмежна вдячність за бездоганну працю й щире серце! У канун нового року прийнято загадувати бажання, строїти нові плани, і я щиро бажаю, щоб усі добрі наміри і ідеї знайшли своє втілення у нашому житті.

Дорогі мої колеги, друзі! Від усієї душі хочу побажати здоров’я, спокою, благополуччя та добробуту Вам і Вашим родинам.

Хай радість Новорічного свята, світло і чистота Різдва Христова будуть у вашій душі весь рік і все життя. Миру Вам, милосердя, віри, надії і любові.

З повагою,
Ректор                                                                                                         В.Черних