Дорогі наші молоді колеги! Шановні викладачі!

Перше вересня — знакове свято для кожного з нас, воно об’єднує усю медичну спільноту сподіваннями на краще у нашому житті та професійній діяльності на шляху до суспільства Знань.

mm_BogatyrovaВітаючи нову когорту студентів, які долучаються до багатотисячної родини вищої медичної школи, ми віримо у сприйняття ними споконвічних цінностей та гуманістичних традицій вітчизняної медицини.

Як наголошено Президентом України В. Януковичем: «Ключовим завданням освіти у XXI сторіччі є розвиток мислення, орієнтованого на майбутнє».

Лікар майбутнього — це глибокообізнаний фахівець, який буде мати фундаментальні знання та володіти самими сучасними методами лікування, діагностики та профілактики.

І ми впевнені, що отримаємо гідне поповнення медиків нової генерації, які будуть вчитись за європей­ськими стандартами та через п’ять-шість років при­йдуть працювати в оновлену систему охорони здоров’я.

Символічно, що Ви, дорогі наші молоді коле­ги, розпочинаєте своє навчання мистецтву меди­цини у Рік Миколи Амосова — Людини плане­тарного масштабу, видатного вітчизняного вченого-кардіохірурга. Хай його подвижницький шлях та наполегливість у досягненні великої мети служіння людям стануть прикладом для Вас.

Окремі слова вітання та низький уклін нашим Учителям, які наполегливо готують для галузі її най­дорожче надбання — кадри.

Тож у добру путь, наша молода зміно! Нехай роки навчання стануть для Вас незабутніми і пре­красними та подарують Вам нові відкриття, радість пізнання, вірних друзів і щастя кохання.

Бережіть у серці та душі прекрасний вираз Батька медицини Гіппократа: «Медицина воістину є найблагороднішим із всіх мистецтв» та завжди пам’ятайте про Честь білого халата.

Р.В. Богатирьова,

Міністр охорони здоров’я України