Дорогі першокурсники!

Вітаю Вас із початком нового етапу у вашому житті!

 Почесною і відповідальною є обрана вами професія фармацевта. Сьогодні на світовому фармацевтичному ринку представлено сотні тисяч найменувань лікарських засобів. Кожен із них замислювався, створювався з думкою про людські здоров’я та життя, а турбота про ці цінності помилок не допускає. До ліків має право торкатися лише освічена людина.

Щоб здобути якісну освіту, необхідна наполеглива особиста праця. Навчання в університеті відрізняється від шкільного насамперед широкими можливостями для самостійної, творчої праці з удосконалення знань. Навчитися вчитися — ось ваша головна мета сьогодні. А підніматися сходинками великої фармацевтичної науки допоможе досвідчений професорсько-викладацький корпус НФаУ, 95% якого складають кандидати та доктори наук. Будьте допитливими, здобувайте життєвий досвід, не лінуйтеся — і ви досягнете вершин в обраній професії.

Любі першокурсники! Впевнений, що стіни нашого славетного університету стануть для вас рідними, і ви, роки потому, із вдячністю згадуватимете, що саме у НФаУ отримали вищу освіту.

Попереду у вас чи не найцікавіша пора вашого життя. Пам’ятайте, що саме від вас залежить не тільки ваше особисте майбутнє, але й майбутнє фармації, майбутнє України. Успіхів у навчанні, добрих звершень, упевненості у власних силах, здоров’я і любові!

 Ректор Національного фармацевтичного університету, професор В.П. Черних