Дорогі випускники Національного фармацевтичного університету!

Перш за все, дозвольте привітати Вас від усього професорсько-викладацького колективу з великою подією в житті кожного студента – закінченням університету і важливою, серйозною перемогою – отриманням диплома про вищу освіту! Ви стали фахівцями, придбали престижну, шановану і затребувану професію, покликану нести людям здоров’я.

 Також хочу звернутися зі щирими привітаннями та словами подяки до Ваших батьків, які зробили все можливе, щоб дати Вам гарну освіту. Низький Вам уклін і спасибі за гарних дітей.

Дорогі випускники! Я не кажу Вам: «Прощай!”, Тому що це неможливо. Чому? Ви стали частинкою університетської сім’ї, всі ці роки ми наполегливо працювали і навчалися всі разом: викладачі та студенти. Звичайно, були і радості, і розчарування. Ви росли і набиралися досвіду, і разом з Вами ріс університет.

Разом ми пережили багато епохальних подій, які залишаться яскравими сторінками в літописі фармації. Ви стали очевидцями й активними учасниками VII Національного з’їзду фармацевтів України. На Ваших очах оновлювалися корпуса, аудиторії, лабораторії, був створений Музей фармації і парк скульптур, який став яскравою пам’яткою міста Харкова.

Ми пишаємося своїм Національним фармацевтичним університетом – унікальним і передовим науково-освітнім центром, який є також символічним центром для всієї фармацевтичної громадськості України. Завдяки ініціативам НФаУ в Україні засноване професійне свято «День фармацевтичного працівника» і почесне звання «Заслужений працівник фармації України».

Потужний професорсько-викладацький склад, сучасна науково-методична та матеріально-технічна база, широкий спектр спеціальностей, фундаментальні і прикладні дослідження наукових шкіл університету і багато інших заслуги вузу підтверджують його високий статус Національного та дозволяють утримувати лідируючі позиції серед вищих навчальних закладів України.

Тут Ви завжди знайдете допомогу і підтримку. Ви можете продовжити освіту в магістратурі та аспірантурі, зайнятися науковою роботою, працювати на кафедрах, підвищити свою кваліфікацію в майбутньому. Пам’ятайте, НФаУ – ваш будинок, де Вас завжди чекають!

Хочеться побажати Вам, віри в себе, задоволення від тієї справи, яку ви обрали, життєвої стійкості в будь-яких ситуаціях! І, найголовніше, будьте оптимістами, посміхайтеся і радійте життю, не зупиняйтеся на досягнутому, не шкодуйте сил для втілення Ваших життєвих і професійних планів. Будьте наполегливі, цілеспрямовані і працелюбні. Ваш ентузіазм і молодий запал плюс вже отримані фундаментальні знання допоможуть добитися видатних результатів!

Випускники 2012 року, Ваша Аlma Mater вірить в Вас! Переконаний, що університет пишатиметься Вашими професійними перемогами.

Нехай ваше життя завжди буде наповнене змістом, любов’ю, добрими справами. Миру Вам, здоров’я та доброго шляху!

Ректор     В.П.Черних