Дорогий першокурснику!

Черних В.П.Від імені двохтисячного колективу співробітників НФаУ вітаю з Першим вересня! Це світле свято кожного разу звучить у наших серцях як дзвоник, що кличе вперед, до світу пізнання нового, незвіданого. У такі миті замислюєшся, з яким багажем починається новий навчальний рік і які задачі належить вирішувати.

Статус національного університету дає широкі можливості, але й накладає величезну відповідальність. Ми продовжуємо рухатися до визначених цілей, покращуючи не тільки матеріальну, а й наукову складову «капіталу» НФаУ, виконуючи одне з головних завдань, — підготовку затребуваних фахівців для галузі.

Сьогодні ми разом відкриваємо чергову сторінку нашої спільної історії — історії НФаУ. Якою вона буде — залежить від кожного з нас, і насамперед, від тих, хто тільки вливається в багатонаціональну дружну студентську родину НФаУ. У нашому університеті створені всі умови не тільки для того, щоб здобути глибокі галузеві знання, вміння та навички, які давно стали «візитівкою» наших випускників, а й розвинути творчі здібності, навчитися бути відпові­дальним, самостійним, креативним.

Першокурснику, ти вступив до одного з найпрестижніших університетів нашої країни. Знаю, що ти повний сил, наснаги, знаю, що бажаєш вчи­тися. І безумовно, робитимеш це блискуче. Ти зробив перший крок до здійснення мрії — стати фахівцем гуманної професії, адже суть фармації була і буде незмінною — допомагати людині зберегти здоров’я, перемогти недуги, забезпечити її мир­ною та водночас могутньою зброєю — ліками. Твій життєвий досвід, напевно, підказує, що найважче — починати. Ти зіткнешся з труднощами. Без цього не буває. Головне, щоб ти не опускав рук і не пасував перед невдачами.

Час летить дуже швидко. Тож не марнуй його, використовуй собі на користь кожну хвилину. Рухайся вперед і посміхайся! Пам’ятай, земну кулю крутять оптимісти, песимісти лише глядачі!

В. П. Черных, ректор НФаУ