Факультет промислової фармації, управління та адміністрування

aleksandr-anatolevichАдреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
Тел./факс: (057) 706-21-84
Email: promfak@nuph.edu.ua

Декан факультету:

Здорик Олександр Анатолійович, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри фармацевтичної хімії.

Заступники декана:

olga-sergeevnaКалюжная Ольга Сергіївна, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри біотехнології.

Страпчук Світлана Іванівна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри менеджменту і адміністрування.

Графік прийому студентів у деканаті: Понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00

Інспектора:

svetlana-yurevnaМойсеєнко Світлана Юріївна – старший інспектор.

galina-leonidovnaШкарлат Галина Леонідівна – провідний спеціаліст.

Освітні програми:

Технології фармацевтичних препаратів (спеціальність Фармація)

– інженер-технолог (спеціаліст): денна форма навчання – 5 років; заочна форма навчання – 5,5 років; – 4,5 років;

– магістр промислової фармації (магістр): денна форма навчання – 1 рік; заочна форма навчання – 1,5 року;

Біотехнологія (спеціальність Біотехнологія та біоінженерія)

– фахівець з біотехнології (бакалавр): денна форма навчання – 4 роки; заочна форма навчання – 4,4 року;

Промислова біотехнологія (спеціальність Біотехнологія та біоінженерія)

– магістр промислової біотехнології (магістр): денна форма навчання – 1,5 року; заочна форма навчання – 2 роки;

Фармацевтична біотехнологія (спеціальність Біотехнологія та біоінженерія)

– магістр фармацевтичної біотехнології (магістр): денна форма навчання – 1,5 року;

Адміністративний менеджмент (спеціальність Публічне управління та адміністрування)

– менеджер з адміністративної діяльності (магістр): денна, вечірня форма навчання – 1 рік; заочна форма навчання – 1,6 року;

Економіка підприємства (спеціальність Економіка)

– бакалавр з економіки підприємства (бакалавр): денна форма навчання – 4 роки; заочна форма навчання – 4,4 року; – 1,4 року;

– магістр з економіки підприємства (магістр): денна форма навчання – 1,6 року; заочна форма навчання – 2 роки;

Маркетинг (спеціальність Маркетинг)

– бакалавр з маркетингу (бакалавр): денна форма навчання – 4 роки; заочна форма навчання – 4,4 року; – 1,4 року;

– магістр з маркетингу (магістр): денна форма навчання – 1 рік; заочна форма навчання – 2 роки;

Менеджмент організацій і адміністрування (спеціальність Менеджмент)

– магістр з менеджменту організацій і адміністрування (магістр): денна форма навчання – 1,6 рік; заочна форма навчання – 2 роки;

Логістика (спеціальність Менеджмент)

– магістр з логістики (магістр): денна форма навчання – 1,6 року;

Кафедри факультету:

1. Біотехнології.
  2. Менеджменту та адміністрування.
  3. Промислової фармації.
  4. Процесів та апаратів ХФ виробництва.
  5. Управління та економіки підприємства.
  6. Фізики.

Положення про факультет НФаУ

Положення про переведення ЗВО на вакантні місця державного замовлення

Відмінники факультету промислової фармації, управління та адміністрування

Розклад занять студентів денної та вечірньої форми навчання

Розклад занять студентів заочної форми навчання

Списки груп заочної форми навчання (1 курс)

Профорієнтаційна робота

Вчена рада Факультету промислової фармації, управління та адміністрування

Події:

22-23 березня 2017 р. викладачі кафедри менеджменту і адміністрування Страпчук С.І, Попова І.А., провідний фахівець деканату промислової фармації, управління та адміністрування Шкарлат Г.Л. та студентка Волошко І.В. спеціальність «Адміністративний менеджмент» (групи АМм 16 (1,5д)-01) НФаУ прийняли участь у міжнародній освітньо-науковій конференції в м. Кельце «Польща: Європа в практиці»

1 лютого 2017 року в гуртожитку № 2 НФаУ відбулося засідання студентської ради гуртожитку. Очолила зібрання староста гуртожитку Хлебних К., на заході були присутні проректор з науково-педагогічної (виховної) роботи Кухтенко О.С., декан промислової фармації, управління та адміністрування Здорик О.А.,  завідуюча гуртожитком Федорченко В.С., інспектор Данець Л.Г.

6 та 11 жовтня 2016 р. студенти 4 курсу спеціальності «Біотехнологія» та студенти 5 курсу спеціальності «Технології фармацевтичних препаратів» разом із деканом факультету промислової фармації, управління та адміністрування НФаУ, доцентом О.А. Здориком відвідали ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я»

15 вересня 2016 р. рамках VIII Національного з’їзду фармацевтів України для студентів факультету промислової фармації, управління і адміністрування була проведена лекція майстер-класу «USP UP-TO-DATE»

9 квітня 2016 р. відбувся ІІІ Харківський міжнародний марафон