Фізична терапія

З кожним роком на загальнодержавному рівні все більш уваги приділяється здоровому способу життя, відкриваються реабілітаційні центри, що обумовлює потребу у підготовці фахівців відповідного профілю на базі Національного фармацевтичного університету. Фізичний терапевт — одна із затребуваних професій у сфері охорони здоров’я в Україні, країнах Європи та світу.

Національний фармацевтичний університет у 2019 році розпочинає підготовку бакалаврів за освітньою програмою «Фізична терапія», яка спрямована на підготовку висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців фізичної терапії, які володіють знаннями інноваційного характеру, уміннями їх практичного застосування щодо ефективного і раннього повернення хворих до побутових і трудових процесів у суспільстві.

Здобуття практичних навичок здійснюється завдяки:

– загальноознайомчій практиці;

– клінічній практиці при порушеннях опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, нервової системи та ін.;

– практиці у закладах соціального захисту;

– практиці за профілем майбутньої професії.

Випускники — фізичні терапевти можуть обіймати такі посади: асистент фізичного терапевта; масажист; масажист спортивний; фахівець з фізичної реабілітації. Диплом загального зразка  надає можливість працевлаштування у фітнес-клубах; центрах здоров’я; спортивних закладах та на курортах; у лікарнях; реабілітаційних центрах; приватних кабінетах, клініках фізичної терапії; закладах соціального захисту тощо.

Фізична терапія — шлях до мрії створити здорову націю.

Приєднуйся до нас! Зробимо це разом!

 

image_pdfimage_print