Фотогалерея психологічної служби НФаУ

 
 
 
 

14 грудня 2018 р. для іноземних студентів 4 курсу 1 та 2 гр. на кафедрі ЗТЛ проведено лекцію «Здоровий спосіб життя»

Мета: формування навичок здорового способу життя

 

06 грудня 2018 р. для студентів 1 курсу спеціальності ТФП проведено лекцію-бесіду «здоровий спосіб життя»

Мета: формування навичок здорового способу життя

 

20 листопада 2018 р. для студентів, викладачів і спіпрацівників НФаУ проведено семінар «Мистецтво психологічного захисту»

 

15 листопада 2018 р. для викладачів кафедри аптечної технології ліків проведено семінар «Ораторське мистецтво викладача»

 

30 жовтня 2018 р. на кафедрі промислової фармації для студентів 3 курсу спеціальності ТФП проведено семінар «Мистецтво публічного виступу».

Мета: формування навичок ораторської майстерності.

 

25 жовтня 2018 р.для студентів 4 курсу 2 гр. спеціальності ТПКЗ було проведено семінар «Я обираю – мене обирають».

Мета: формування професійної самосвідомості, психологічна допомога у професійному самовизначенні.  

 

23 жовтня 2019 р. для студентів 4 курсу 1 гр. спеціальності ТПКЗ на кафедрі ЗТЛ проведено лекцію «Як подолати стрес та депресію?»

 

04 жовтня 2018 р. для студентів 1 курсу Колледжу НФаУ проведено лекцію «Моя професія – моє майбутнє»

Мета: формування професійної самосвідомості

 

17 вересня 2018 р. для студентів 1. та 5 курсів, що навчаються за освітньою програмою Технології фармацевтичних препаратів відбувся семінар “Мистецтво ставити мету“. Тема семіінару була обрана не випадково, аби студенти були націлені на успішність у навчанні, результатом якого є здобуті професійні знання, уміння та навички, що відкриває можливості на шляху до професійного успіху.

 

14.09.2018 р. для студентів 1 та 6 курсу спеціальності “Маркетинг” відбувся тренінг “Пізнай себе!”.

Практичний психолог вищої категорії НФаУ Пляка Любов Володимирівна запропонувала студентам цікаві індивідуальні та колективні завдання, які допомогли їм краще пізнати самих себе, підвищити самооцінку, покращити самоорганізацію та самоконтроль. Тренінг сприяє розвитку професійної самосвіідомості, комунікабельності та мотивації до дії. Заняття промайнуло швидко і цікаво. Студенти виявили бажання продовжити такі заняття у майбутньому.

21.02.2018 р. у читальному залі Наукової бібліотеки НФаУ для студентів, викладачів та співробітників НФаУ було проведено лекцію-бесіду натему “Успіх як стиль життя” 

 
08.02.2018 р. на кафедрі “Управління економіки фармації”  з метою формування комунікативної компетентності для студентів спеціальності “Економіка фармації” було проведено семінар на тему “Мистецтво публічного виступу
 

11 жовтня 2017р. тренінг«Адаптація студентів до освітнього середовища в коледжі»

 

3 та 11 жовтня 2017 р. цикл лекцій «Здоровий спосіб життя» для студентів НФаУ І, ІІ та  ІІІ курсів.

Психологічна служба НФаУ вносить вагомий вклад у розвиток і формування особистості здобувачів вищої освіти, збереження і зміцнення їх психічного, фізичного здоров’я і соціального благополуччя. Стан здоров’я студентів негативно позначається на ставленні до навчально-пізнавальної діяльності, бажанні отримувати професійні знання. Тому одним з головних завдань психологічної служби є забезпечення здорового способу життя студентів через формування відповідних психологічних знань, умінь та навичок. 3 та 11 жовтня 2017р. для студентів НФаУ І, ІІ і ІІІ курсів на кафедрі іноземних мов (зав.каф. проф. Л.Г. Буданова) та кафедрі управління економіки підприємства (зав. каф. О.В. Посилкіна) кандидат психологічний наук, практичний психолог вищої категорії НФаУ Любов Володимирівна Пляка провела лекції-бесіди, присвячені питанням і проблемам здорового способу життя.

 

Виставка «Викладач це покликання»

 

15.09.2017 р. на кафедрі біології (зав.каф. проф. О.В. Філіпцова) для студентів 2 курсу спеціальності “Лабораторна діагностика” було проведено тренінг “Як подолати страх?”

 

З метою формування психологічної компетентності, збереження психічного здоров`я студентів у 2017-2018 н.р. для студентів НФаУ було проведено лекції-бесіди на теми: “Здоровий спосіб життя”, “Як подолати стрес та депресію?”, “Емоції та здоров`я” на кафедрах: “Управління економіки підприємства” (зав.каф. проф. О.В. Посилкіна), “Заводська технологія ліків” (зав.каф. проф. О.А. Рубан), “Кафедра іноземних мов” (зав.каф. доц. Л.Г. Буданова)

 

Архів подій 2016р.