Головна

 

 

Наш університет

Національний фармацевтичний університет – вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки, який посідає провідне місце у реалізації державної політики з підготовки нового покоління висококваліфікованих фахівців та виконання конкурентноспроможних наукових розробок для наукоємної фармацевтичної галузі. Університет створює умови для поглибленої наукової підготовки фахівців вищої кваліфікації на засадах взаємодії освіти та науки.

 

Вступнику

Національний фармацевтичний університет – осередок галузевої вітчизняної науки та освіти, що об’єднує в дружне студентське співтовариство 18 тисяч студентів не лише з усіх куточків нашої країни, а й держав ближнього та дальнього зарубіжжя. Кожен студент знаходиться у фокусі уваги викладачів, деканів, особисто ректора.

 

Студенту

Шановний студенте!

НФаУ – базова структура у реалізації науково-освітньої політики України у фармацевтичній сфері. Освітня діяльність НФаУ націлена на багатопрофільність та якість освітніх послуг, комплексне оновлення та вдосконалення змісту освіти, інноваційний розвиток, інтеграцію до світового освітнього простору.

 

Випускники

Випускнику

Наш вищий навчальний заклад має глибокі історичні корені та усталені корпоративні традиції. З ним пов’язані імена видатних науковців, суспільних діячів, засновників наукових шкіл та організаторів фармацевтичної справи. В його стінах відбулося чимало звершень та відкриттів.

 

Наука

Національний фармацевтичний університет – провідний науково-педагогічний центр фармацевтичної галузі України.

В університеті проводяться фундаментальні та прикладні дослідження, направлені на створення нових лікарських засобів, а також здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців для фармацевтичної індустрії як України, так і багатьох закордонних країн.

 

Спеціальності

Прийом документів та заяв від абітурієнтів під час вступної кампанії відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Валентинівська,4, станція метро «Студентська»

Консультаційний центр працює за адресою:

61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53 (станція метро «Пушкінська»)

Наші контакти: 057-706-30-68; 057-341-51-61

 

Факультети та кафедри

Сьогодні у Національному фармацевтичному університеті діють 4 факультети та 49 кафедр, в тому числі 6 – Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації

 

З історії закладу

З історії закладу

Започаткування вищої фармацевтичної освіти на Харківщині сягає 1805 р., коли було відкрито Харківський імператорський університет. У цьому ж році Вчена рада медичного факультету отримує право проводити іспити на одержання фармацевтичного звання та присвоєння за їх результатами ступенів гезеля (аптекарського помічника), провізора та аптекаря.