ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Перший етап – рецензування робіт

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація» галузева конкурсна комісія розглянула 11 поданих наукових робіт та здійснила їх рецензування:

1. МОНОЦИКЛІЧНІ ТЕРПЕНИ
  11.  КУМАРИНИ
    РЕЦЕНЗІЯ КУМАРИНИ_1
    РЕЦЕНЗІЯ КУМАРИНИ_2

За результатами рецензування було сформовано РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК НАУКОВИХ РОБІТ із зазначенням рекомендацій щодо запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції. Під час рецензування наукові роботи перевірялися на наявність ознак академічного плагіату.

Другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Національний фармацевтичний університет запрошує авторів найкращих наукових робіт, які успішно пройшли етап рецензування, а також їх наукових керівників на підсумкову науково-практичну конференцію для наукової доповіді та захисту своєї роботи, яка відбудеться у форматі ХХV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» (18-20 квітня 2018 р.).