ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Перший етап – рецензування робіт

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу зі спеціальності «Фармація, промислова фармація» галузева конкурсна комісія розглянула 16 поданих наукових робіт та здійснила їх рецензування:

1. Синтез, докінг

2. Ангіопротектори у проктології

3. Golden eye

4. Борітеся поборете

5. Протисудомна активність

6. Захисти здоров’я

7. Модель UKRFARM

8. SPECIES_CHOLAGOGA

9. Поліфенольні сполуки

10. Пектинові речовини

11. Життя ліків

12. Цукровий діабет

13. Аналіз

14. Рятівник

15. Origanum vulgare

16. Сублімаційна сушка
    Рецензія 2

За результатами рецензування було сформовано РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК НАУКОВИХ РОБІТ із зазначенням рекомендацій щодо запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції. Під час рецензування наукові роботи перевірялися на наявність ознак академічного плагіату.

Другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Національний фармацевтичний університет запрошує авторів найкращих наукових робіт, які успішно пройшли етап рецензування, а також їх наукових керівників на підсумкову науково-практичну конференцію для наукової доповіді та захисту своєї роботи, яка відбудеться 12 квітня 2019 року в рамках XXVI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Topical issues of new drugs development».