Інформація МОН України стосовно виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 р

На адресу Національного фармацевтичного університету надійшов лист заступника Міністра освіти і науки України Ю.М. Рашкевича «Про поширення соціального відеоролика».

У листі йдеться про те, що на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111, виготовлено відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур’єрів».

Метою відеоролика є інформування громадян України про існуючу проблему торгівлі людьми, зокрема, втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн таких, як Російська Федерація, Федеративна Республіка Бразилія, Королівство Таїланд, Республіка Греція, Малайзія тощо.

Враховуючи соціальну спрямованість відеоролика, просимо деканів факультетів, викладачів та кураторів академічних груп, представників студентського парламенту НФаУ, первинну профспілкову організацію студентів, інформувати студентів НФаУ про зазначений ролик та активно сприяти його перегляду.

Посилання на завантаження відеоролика:  http://dropmefiles.com/Vm5Pu (дійсне до 29.03.2018)

Лист заступника Міністра освіти і науки України Ю.М. Рашкевича