Інформація для молодших спеціалістів галузей знань «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування»

Молодших спеціалістів галузей знань «Економіка та підприємництво», «Менеджмент і адміністрування» запрошуємо продовжити навчання

Наявна освіта:

освітньо-кваліфікаційний рівень, спеціальність (напрям підготовки)

Вступ на спеціальність (освітньо-кваліфікаційний рівень)

Термін/ вартість навчання у 2014 році (грн/рік) Вступне випробування – комплексне письмове тестування з предметів
Денна Заочна
Молодший спеціаліст за спеціальністю «Економіка підприємства»

«Економіка підприємства»

(бакалавр)

2 р./

6 030

2 р. 4 м./

4 720

економіка і фінанси підприємства, економічний аналіз, планування та організація діяльності підприємства
Молодший спеціаліст за спеціальністю «Маркетингова діяльність»

«Маркетинг» (бакалавр)

Тестування з маркетингу
Молодший спеціаліст за спеціальністю «Організація виробництва»

«Менеджмент» («Логістика») (бакалавр)

основи менеджменту, організація виробництва

На усі інші спеціальності та форми навчання особи, які мають певні освітньо-кваліфікаційні рівні, можуть вступати за умови подання сертифікату ЗНО з відповідними конкурсними предметами (згідно з умовами прийому випускників загальноосвітніх навчальних закладів).

ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ТА ЗАРАХУВАННЯ

Етапи вступної компанії Денна форма навчання Заочна форма навчання
Початок прийому заяв та документів 11 липня 11 липня
Закінчення прийому заяв та документів о 1800 24 липня 4 серпня
Вступні випробування та строки їх проведення 25 липня – 1 серпня 5-10 серпня
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників о 1200 2 серпня 11 серпня
Терміни зарахування вступників  за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 18 серпня за кошти фізичних та юридичних осіб –не пізніше 18 серпня

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ  ДОКУМЕНТІВ

Вступники подають заяву про вступ до НФаУ в паперовій формі, в якій вказують обраний напрям підготовки або спеціальність та форму навчання.

До заяви абітурієнт додає особисто:

• Документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
  • Копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • Медичну довідку за формою 086-о або її копію;
  • Шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

На вимогу вступника приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього.

Вступник пред’являє особисто:

• документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон)
  • військовий квиток або приписне свідоцтво
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього
  • медичну довідку за формою 086-о

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), встановленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів.

Абітурієнти, які рекомендовані до зарахування та подали копії документів, зобов’язані протягом трьох днів після оприлюднення списку рекомендованих до зарахування осіб подати до приймальної комісії оригінали вищевказаних документів.

Прийом документів та заяв від абітурієнтів під час вступної кампанії – 2014 до Національного фармацевтичного університету буде здійснюватися за адресою: м. Харків, вул. Блюхера,4, станція метро «Студентська»

Консультаційний центр працює за адресою:

61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53 (станція метро «Пушкінська»)

Наші контакти: 057-706-30-68; 057-341-51-61

E-mail: abitur@ukrfa.kharkov.ua

Skype: abitur.abitur

Офіціальна група «НФаУ Абитуриент!:)»

ВКонтакте: http://vk.com/public24656828

Одноклассники: http://odnoklassniki.ru/nfauabitur

Facebook: https://www.facebook.com/abitur.abitur?ref=tn_tnmn

ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

Понеділок – П’ятниця: з 900 по 1700

Субота, Неділя – вихідний

Використовуйте свій шанс – виберіть затребувану спеціальність і отримаєте якісну освіту в Національному фармацевтичному університеті.

Для отримання оперативної інформації про умови вступу до НФаУ просимо заповнити наступну форму