Інформація для молодших спеціалістів галузі знань «Медицина»

Молодших спеціалістів галузі знань «Медицина» запрошуємо продовжити навчання

Наявна освіта:

освітньо-кваліфікаційний рівень, спеціальність (напрям підготовки)

Вступ на спеціальність (освітньо-кваліфікаційний рівень)

Термін навчання

Вартість навчання у 2014 році (грн/рік) Вступне випробування – комплексне письмове тестування з предметів
Денна форма навчання
Молодший спеціаліст спеціальності «Лабораторна діагностика»

«Лабораторна діагностика»

(бакалавр)

2 р.

7 340

клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, мікробіологія, гігієна
Молодший спеціаліст спеціальностей галузі знань «Медицина»

3 р.

анатомія, фізіологія, мікробіологія, фармакологія та лікарська рецептура

Заочна форма навчання

Молодший спеціаліст спеціальностей галузі знань «Медицина»

«Фармація» (спеціаліст)

4 р. 6 м.

10 500

анатомія та фізіологія людини, патологічна фізіологія, мікробіо-логія, фармакологія та лікарська рецептура

«Клінічна фармація» (спеціаліст)

10 500

«Технології парфумерно-косметичних засобів» (спеціаліст)

10 500

На усі інші спеціальності та форми навчання особи, які мають певні освітньо-кваліфікаційні рівні, можуть вступати за умови подання сертифікату ЗНО з відповідними конкурсними предметами (згідно з умовами прийому випускників загальноосвітніх навчальних закладів).

ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ТА ЗАРАХУВАННЯ

Етапи вступної компанії Денна форма навчання Заочна форма навчання
Початок прийому заяв та документів 11 липня 11 липня
Закінчення прийому заяв та документів о 1800 24 липня 4 серпня
Вступні випробування та строки їх проведення 25 липня – 1 серпня 5-10 серпня
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників о 1200 2 серпня 11 серпня
Терміни зарахування вступників  за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 18 серпня за кошти фізичних та юридичних осіб –не пізніше 18 серпня

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ  ДОКУМЕНТІВ

Вступники подають заяву про вступ до НФаУ в паперовій формі, в якій вказують обраний напрям підготовки або спеціальність та форму навчання.

До заяви абітурієнт додає особисто:

• Документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
  • Копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • Медичну довідку за формою 086-о або її копію;
  • Шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

На вимогу вступника приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього.

Вступник пред’являє особисто:

• документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон)
  • військовий квиток або приписне свідоцтво
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього
  • медичну довідку за формою 086-о

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), встановленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів.

Абітурієнти, які рекомендовані до зарахування та подали копії документів, зобов’язані протягом трьох днів після оприлюднення списку рекомендованих до зарахування осіб подати до приймальної комісії оригінали вищевказаних документів.

Прийом документів та заяв від абітурієнтів під час вступної кампанії – 2014 до Національного фармацевтичного університету буде здійснюватися за адресою: м. Харків, вул. Блюхера,4, станція метро «Студентська»

Консультаційний центр працює за адресою:

61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53 (станція метро «Пушкінська»)

Наші контакти: 057-706-30-68; 057-341-51-61

E-mail: abitur@ukrfa.kharkov.ua

Skype: abitur.abitur

Офіціальна група «НФаУ Абитуриент!:)»

ВКонтакте: http://vk.com/public24656828

Одноклассники: http://odnoklassniki.ru/nfauabitur

Facebook: https://www.facebook.com/abitur.abitur?ref=tn_tnmn

ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

Понеділок – П’ятниця: з 900 по 1700