Інформація студентам щодо практики за кордоном

Практика за кордоном проводиться:

• на базі закордонних ВНЗ-партнерів, аптек, фармацевтичних фірм, виробничих підприємств фармацевтичної галузі країн світу
  • на підставі договору про співробітництво (міжнародний департамент) та договору на проведення практики (відділ практики)
  • У залежності від умов договору на співробітництво на практику за кордон направляється група студентів під керівництвом досвідчених викладачів НФаУ, виходячи з наступного нормативу: на 6 студентів – 1 керівник практики.
 Вимоги до студентів:
  • успішно виконувати всі вимоги навчального процесу;
  • володіти англійською мовою або іноземною мовою країни, в якій проходить практика;
  • брати участь у суспільному житті нашого університету (участь у роботі культурного центру, у змаганнях з різних видів спорту, студентського парламенту, студентських радах побуту і ін.);
  • бути відповідальним та комунікабельним;
  • наявність закордонного паспорту.

Підставою для участі у конкурсному відборі для проходження практики за кордоном є заява студента на ім’я ректора НФаУ за встановленим зразком, яка подається до відділу виробничої практики.

Студенти до відбуття на практику за кордон зобов’язані отримати:

• у посольстві відповідної країни візу;
  • у міжнародному департаменті консультації щодо оформлення усіх необхідних документів для проходження практики за кордоном;
  • на кафедрі інструктаж щодо мети, терміну, змісту практики, а також виконання програми практики за кордоном;
  • у відділі практики – документи на практику.

В НФаУ відбулися академічні обміни з Польщею, Литвою, Болгарією, Німеччиною, Російською федерацією на базі наступних ВНЗ-партнерів та закордонних баз практики:

Польща: Медичний університет м. Гданська, Медичний університет м. Бєлостока, Університет медичних наук ім. Карола Марцинковського м. Познані

Болгарія: Медичний університет м Софія, Фармацевтична компанія «Кенді»

Литва: Медичний університет м. Каунас

Німеччина: Фрідріх-Шіллер-Університет м. Йена, Концерн Доктора Тайсса м. Хомбурга.

Російська федерація: Інститут горяного лісництва та екології лісу м. Сочі

З питань організації та проведення практики за кордоном у вигляді академічного обміну звертатися до:

• відділу міжнародних  зв’язків, тел.: 714-22-89
  • відділу виробничої практики, тел.: 778-67-62