Історія участі НФаУ у проекті Еразмус +

У 2015 р. аспірант НФаУ Олексій Шемчук отримав грант на навчання за програмою ERASMUS MUNDUS (категорія A. Стипендія для магістрів з хімічних інновацій 2013-2015 рр.).

У цьому ж році викладач кафедри українознавства та латинської мови НФаУ Тетяна Волох (Кальченко) брала участь у зимовій школі «Circulation and Collaboration: Perspectives for / in Interdisciplinarity» (Вища школа культури та мистецтв Естонії (GSCSA), Центр майстерності культурної теорії (CECT), Тарту , Естонія).

В 2015-2016 рр. аспірантка НФаУ Цулун Олена взяла участь у проекті European Voluntary Service грантової програми ERASMUS+ (м. Падова, Італія).

У 2016-2017 роках НФаУ приєднався до програми мобільності ERASMUS+ KA1 Академічна мобільність у співпраці з Литовським університетом наук про здоров’я (Каунас) і Медичним університетом Варни (Болгарія), завдяки чому відбулись взаємообміни викладачами з метою викладання лекцій майстер-класу та апірантами з метою проходження наукового стажування в рамках виконання наукових досліджень за темою дисертаційної роботи.

Інформація про попередній досвід доступна за наступними посиланнями:

http://modern-pharmacy.com.ua/nfau-bere-uchast-u-programi-akademichnih-obminiv-erasmus; http://nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2015/01/gazeta_7_157.indd-1.pdf