Накази про зарахування вступників, які продовжують навчання на основі здобутих ступенів бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст) – магістратура

Наказ від 01.08.2019 №198-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• «Гомеопатична фармація»

Наказ від 01.08.2019 №199-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітні програми:

• Педагогіка вищої школи (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Економіка підприємства (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Менеджмент організацій та адміністрування (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Якість, стандартизація та сертифікація (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Менеджмент клінічних досліджень (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Логістика (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Маркетинг (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Фармацевтична біотехнологія (на базі освітнього ступеня «бакалавр»)
  • Фармація (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Технології фармацевтичних препаратів (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Адміністративний менеджмент (на базі базової або повної вищої освіти)

Наказ від 01.08.2019 №200-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітні програми:

• Лабораторна діагностика (на базі освітнього ступеня «бакалавр»)
  • Фармація (на базі освітнього ступеня «бакалавр»)
  • Клінічні дослідження (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Технології парфумерно-косметичних засобів (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Фармація (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Косметологія (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)

Наказ від 07.08.2019 №209-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• «Гомеопатична фармація»

Наказ від 07.08.2019 №210-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітня програма:

• Педагогіка вищої школи (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Маркетинг (на базі базової або повної вищої освіти)
  • Фармація (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Адміністративний менеджмент (на базі базової або повної вищої освіти)

Наказ від 07.08.2019 №211-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітня програма:

• Косметологія (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Фармація (на базі освітнього-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»)
  • Фармація (на базі освітнього ступеня «бакалавр»)