Накази про зарахування вступників, які здобули повну загальну середню освіту

Наказ від 31.07.2019 №195-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми здобуття освіти за спеціальностями за кошти державного (регіонального) бюджету»

Наказ від 02.08.2019 №202-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• Фармація
  • Фармацевтична хімія

Наказ від 02.08.2019 №203-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• Технології фармацевтичних препаратів
  • Біотехнологія
  • Економіка підприємства
  • Менеджмент

Наказ від 02.08.2019 №204-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

• Лабораторна діагностика
  • Технології парфумерно-косметичних засобів
  • Клінічна фармація
  • Фізична терапія

Наказ від 12.08.2019 №214-ст «Про зарахування на навчання студентів 1 курсу заочної форми навчання за спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб»

Освітні програми:

• Біотехнологія