Науково-методична лабораторія з питань фармацевтичної освіти

Завідувач науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти

profesor-vladymyrova_fotoВладимирова Інна Миколаївна, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Адреса: вул. Пушкінська, 53, 4 поверх, каб. 417

Тел.: (057) 706 19 47

E-mail: nml@nuph.edu.ua

Суспільна діяльність: є членом Спеціалізованої вченої ради Національного фармацевтичного університету Д 64.605.01 зі спеціальностей 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія та 15.00.03 – стандартизація та організація виробництва лікарських засобів; є членом апробаційної комісії Національного фармацевтичного університету зі спеціальностей 15.00.02, 15.00.03; є відповідальним секретарем міжнародного наукового журналу «ScienceRise»; була членом Ради молодих вчених Національного фармацевтичного університету (2011-2015); членом Організаційного комітету з підготовки проведення VII та VIII Національного з’їзду фармацевтів України (2010 р. і 2016 р. відповідно).

Напрями наукових досліджень: науково-дослідна робота з найбільш актуальних питань фармацевтичної освіти з урахуванням та узагальненням сучасних технологій навчання та педагогічного досвіду. Область наукових інтересів полягає у вивченні професійної компетентності фахівців фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я.

Нагороди: Почесна грамота МОЗ України (2007); Диплом переможця другого обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» (2007); Диплом лауреату Третього Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед студентської молоді (2007); Подяка Українського національного комітету Міжнародної торгової палати лауреату Третього Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед студентської молоді (2007); Почесна грамота Національного фармацевтичного університету (2010); Подяка Національного фармацевтичного університету раднику Голови Ради молодих вчених НФаУ (2012); Почесна грамота Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (2016).

Видавнича діяльність

Автор понад 160 наукових праць, серед них: 3 довідники, 14 методичних рекомендацій, 2 технічних умов України, 10 патентів,
6 інформаційних листів, більше 120 статей та матеріалів конференцій.

Штат науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти

Структурні підрозділи науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти

Положення про науково-методичну лабораторію з питань фармацевтичної освіти

Участь у науково-практичних заходах