Онлайн курси, вебінари та волонтерські програми

Вебінар «Гнучкі виробничі стратегії для клітинної та генної терапії»

Дата: 15 січня 2019 р.

Час: 4:00 вечора SGT

Опис: Існує чіткий запит до автоматизації виробництва для продуктів клітинної та генної терапії, але коли потрібно автоматизувати виробництво? У цій сесії ми розглянемо зміни пріоритетів під час переходу від розробки продукту до клінічного виробництва і обговоримо, як вибір правильного типу автоматизації може створити безпосередній вплив без зниження гнучкості. Будуть представлені тематичні дослідження щодо розширення адгезійних і суспензійних клітин, модифікації гена і продукування клітинної секретоми.

Вартість реєстрації: безкоштовно

Реєстрація

 

Вебінар «Кращі практики лабораторії якості гемостазу; акцент на валідації аналізів і приладів в багатопрофільній лікарняному системі»

Дата: 15 cічня 2019 р.

Час: 08:00 AM PST 

Опис: Тест на коагуляцію зазвичай проводиться в лікарняних системах для виявлення потенційних кровотеч або тромботичних розладів. Приклади груп пацієнтів і клінічних застосувань включають амбулаторних пацієнтів, що надходять у відділення невідкладної допомоги з ознаками венозної тромбоемболії (VTE), периоперационного скринінгу для виявлення можливого кровотечі під час операції або для моніторингу стаціонарного лікування антикоагулянтами. Знов придбані інструменти для коагуляционного тестування вимагають великого процесу перевірки, перш ніж використовувати його для живого тестування пацієнта, щоб гарантувати якість результатів тесту. Перевірка інструментів може бути особливо складною для різних лікарень в рамках мережі охорони здоров’я через різницю тестових меню, обсягів і інструментів, які використовуються в цих центрах. Вебінар надасть керівництво про те, як затверджувати інструменти для коагуляционного тестування, перевіряти результати тестування і забезпечувати постійну якість протягом усього терміну служби інструментів.

Вартість реєстрації: безкоштовно

Реєстрація

 

Вебінар «Прогнозування відповіді на інтравезікальну імунотерапію за допомогою БЦЖ»

Дата: 16 cічня 2019 р

Час: 9:00 AM PST, 12:00 PM EST

Опис: Доктор Камат представить свій клінічний досвід використання молекулярних маркерів, на додаток до стандарту медичної допомоги, для вивчення результатів пацієнтів в сценарії моніторингу відповіді БЦЖ

Вартість реєстрації: безкоштовно

Реєстрація

 

Вебінар “Як FIP може допомогти вашій організації”

Дата та час: 17 січня 2019 р. о 14:00 CET

Зміст: Міжнародна фармацевтична федерація (FIP) обслуговує 4 мільйони аптек та фармацевтичних вчених у всьому світі. Цей вебінар забезпечить огляд способів, у який FIP може допомогти вам та вашій організації.

Організатор: International Pharmaceutical Federation

 Вартість участі: БЕЗКОШТОВНО

Реєстрація

 

Вебінар “Tupaia Project – проект побудови систем охорони здоров’я багатьох країн для посилення ланцюгів охорони здоров’я”

Дата та час: 23 січня 2019 року о 9:00 CET

Зміст: Військовий та екстрений сектор FIP організовує веб-семінар на тему створення системи картування різних систем охорони здоров’я для зміцнення ланцюгів постачання медичної допомоги.

Багато країн працюють з обмеженим бюджетом на охорону здоров’я, і важливо рахувати кожен долар. Проект “Тупайя” – це багатосторонній проект, який розробляє системи охорони здоров’я в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, щоб зміцнити свої послуги та допомогти урядам справедливо розподіляти ресурси.

Організатор: International Pharmaceutical Federation

Вартість участі: БЕЗКОШТОВНО

Реєстрація