Оновлення експозиції Музею НФаУ

У серпні 2012 р. було проведено роботу з оновлення макету університетської території за адресою вул. Блюхера, 4 (макет перенесено до приміщення музею, зроблено підписи до існуючих будівель, міні-макети та підписи до перспективних об’єктів).

Протягом серпня 2012 р. було здійснено часткове оновлення експозиції Музею історії Національного фармацевтичного університету.

До експозиційного розділу «Нагороди та подарунки університету» додано грамоти та дипломи радянського періоду.

Серед цих грамот та дипломів:

Почесна грамота настінній газеті «Рядянський провізор» (редактор – Капельгородська Т. А.) за друге місце в районному смотрі-конкурсі, присвяченому Дню друку (6 травня 1982 р.);

Диплом лауреата міського фестивалю самодіяльної художньої творчості «Студентська весна-85» хору ХФІ (керівник –проф. А. І. Тихонов);

Грамота команді ХДФІ за перше місце у фінальних змаганнях Республіканських студентських ігр з гандболу серед чоловічих команд (11 березня 1988 р.);

Диплом команді ХФІ за перше місце в республіканській студентській олімпіаді (1990/1991 р.).

Почесна грамота студентам, що проходили виробничу практику на Українській опитній станції ВІЛР в червні –липні 1984р.