Первинна профспілкова організація студентів (ППО студентів) НФаУ

Адреса: 61168 м. Харків, вул. Валентинівська, 4

Тел.: 65-78-09

Години роботи: 

Середа 14:00 – 17:00

Профспілкова організація – це некомерційна громадська організація, що покликана відстоювати і захищати права студентів у ЗВО.

Профспілка студентів НФаУ знаходиться в прямому підпорядкуванні Харківській обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. У своїй роботі профком студентів спирається на Закон України «Про Професійні спілки, їх права та Гарантії діяльності» і діє згідно статуту.

Основне завдання нашої профспілкової організації – соціальний захист Ваших прав та інтересів, як в рамках ВНЗ, так і за його межами.

Що дає профспілкова організація студентам?

– Право отримання матеріальної допомоги

– Право на відшкодування витрат, пов’язаних з дорогим лікуванням

– Можливість тимчасового працевлаштування в літній час

– Новорічні подарунки дітям студентів

– Можливість безкоштовної юридичної консультації, а також ряд інших переваг

Щорічно профспілка студентів організовує літні трудові табори в санаторіях області, де студенти працюють, відпочивають, знайомляться з новими людьми.

Табори праці та відпочинку НФаУ діють згідно Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» від 05.02.93 № 2998-XII та постанови Кабінету Міністрів від 03.07.2006 № 899 Про затвердження Типового положення про молодіжні трудові загони, Указу Президента України від 29.03.01 № 221/2001 «Про додаткові заходи реалізації Державної молодіжної політики». Під час роботи всі студенти гарантовано забезпечені триразовим харчуванням, гідними умовами проживання, заробітною платнею, вільним часом для відпочинку, медичним страхуванням.

Протягом навчального року профспілка займається організацією різних заходів. Наприклад, проведення щорічної виставки прикладного мистецтва приуроченого до Міжнародного жіночого дня, де можна не тільки проявити свій талант, а й отримати грошову винагороду за призові місця.

При використанні безконтактної електронної картки оплати проїзду важливо пам’ятати правила користування.

Звіт 2016-2017 н.р.

Матеріли за темою:

 
 

 

 

image_pdfimage_print