Профорієнтаційна робота

24 березня 2017 р. у Львові працівники деканату  промислової фармації, управління та адміністрування заступник декана Страпчук С.І. та провідний фахівець Шкарлат Г.Л. прийняли участь в V Міжнародній виставці «Вища освіта 2017». Відвідувачам було представлено інформацію щодо спеціальностей в НФаУ та налагоджено контакти з представниками польських вузів для подальшої наукової та навчальної співпраці.

 

 

22-23березня 2017 року викладачі кафедри менеджменту і адміністрування Страпчук С.І, Попова І.А., провідний фахівець деканату промислової фармації, управління та адміністрування Шкарлат Г.Л. та студентка Волошко І.В. спеціальність «Адміністративний менеджмент» (групи АМм 16 (1,5д)-01) НФаУ прийняли участь у міжнародній освітньо-науковій конференції в м. Кельце «Польща: Європа в практиці». Ініціатива проведення конференції є продовженням міжнародного проекту стажування під назвою «PL+UA=EU. Польсько-українські зустрічі на шляху до Об`єднаної Європи». Програмою конференції передбачався ряд питань:

  • можливості та перспективи співпраці польських та українських вищих навчальних закладів;
  • успішна практика реалізації польсько-українських проектів розвитку;
  • оферта по співпраці з містом Кельце;
  • легалізація побуту в Польщі студентів з-за кордону;
  • особливості проведення наукових досліджень та співпраці за проектами в Польщі для науковців;
  • відвідання вищих навчальних закладів м. Кельце.

     

 

img_00209 листопада 2016 р. декан факультету, к.ф.н., доцент Здорик О.А. відвідав студентську науково-практичну конференцію «Якісні технології – якісне життя» за результатами технологічної практики студентів Коледжу НФаУ спеціальності «Виробництво фармацевтичних препаратів»

 

2016-10-26-12-38-0626 жовтня 2016 р. декан факультету, Здорик О.А. відвідав Коломийський медичний коледж ім. Івана Франка. Під час візиту до коледжу була проведена зустріч із зав. відділенням коледжу. та виступ серед студентів начального закладу щодо роз’яснення правил прийому до НФаУ у 2016 році. Також проведене пілотне фахове тестування, у якому взяли участь близько 50 студентів випускних курсів спеціальності «Фармація».

 

25 жовтня 2016 р. декан факультету, к.ф.н., доцент Здорик О.А. відвідав ЗОШ № 1 у м. Яремче Івано-Франківської області. Були роз’яснені правила прийому до НфаУ. Укладено договір про творчу співпрацю.

2016-10-24-09-58-2124 жовтня 2016 p. декан факультету, Здорик О.А. відвідав ЗОШ № 2 у м. Яремче Івано-Франківської області. Були роз’яснені правила прийому до НфаУ. Укладено договір про творчу співпрацю.

 

10 жовтня 2016 р. заступник декана, к.ю.н., доцент Васильєв С.В. відвідав ЗОШ № 69 м. Харкова. Проведено бесіду із учнями 11-А класу про умови вступу до НФаУ, спеціальності та вартість навчання. Подовжено договір про творчу співпрацю.