Приймальна комісія Національного фармацевтичного університету

Тел./факс: (057) 706-30-68
Е-mail: abitur@nuph.edu.ua

Голова приймальної комісії

Черних Валентин Петрович, ректор НФау, академік НАН України, доктор фармацевтичних наук, доктор хімічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений винахідник України, кавалер орденів “За заслуги”, кавалер ордену князя Ярослава Мудрого V ступеня, завідувач кафедрою органічної хімії.

Н. В. ЖивораВідповідальний секретар приймальної комісії:

Живора Наталія Василівна, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри технології ліків.

Метою роботи приймальної комісії є організація та проведення прийому, а також забезпечення абітурієнтів якісною профорієнтаційною інформацією про Національний фармацевтичний університет. Задля досягнення цієї мети співробітники приймальної комісії працюють за багатьма напрямкам, основними з яких є:

• Робота консультативного пункту приймальної комісії:
    • надання повної інформації про правила прийому та умовам вступу до НФаУ усім відвідувачам, що бажають навчатися в нашому університеті;
    • відповіді на телефонні дзвінки та листування з абітурієнтами по електронній пошті.
  • Оновлення та підготовка нових інформаційних матеріалів:
    • участь у підготовці спецвипусків газети “Молодість фармації”;
    • розробка та щорічне видання посібника “Довідник абітурієнта НФаУ”;
    • підготовка рекламно-інформаційних матеріалів про НФаУ.
  • Підготовка та розміщення інформації про НФаУ у ЗМІ;
  • Організація та проведення масових заходів для абітурієнтів:
    • проведення олімпіад;
    • організація і проведення “Днів відкритих дверей НФаУ”, екскурсій по університету.
  • Презентація університету в Україні:
    • організація та проведення виїзних “Днів відкритих дверей НФаУ” в обласних та районних центрах України, в вищих медичних навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації;
    • забезпечення рекламною інформацією про НФаУ усі крупні фармацевтичні підприємства та фармацевтичні фірми України;
    • налагодження зв’язків з керівниками районних та обласних управлінь освіти.

Приїжджайте до нас, телефонуйте та листуйтеся з нами
Приймальна комісія НФаУ завжди відповість на усі Ваші запитання,
ми готові співпрацювати зі школами, районними та обласними відділами освіти
ВСІЄЇ УКРАЇНИ!