Рада молодих вчених Національного фармацевтичного університету

Шановні колеги!

На цьому ресурсі ви зможете ознайомитися з науково-організаційною та науково-інтеграційною роботою Ради молодих вчених Національного фармацевтичного університету. Тут представлене широке коло web-ресурсів для аспірантів та докторантів; надається інформація про аспірантуру і докторантуру в університеті, а також інформація про гранти і програми, стипендії для проведення наукових досліджень. До вашої уваги надається також перелік Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних конференцій та семінарів, інформаційні листи конференцій, семінарів, симпозіумів тощо.

Ви можете ознайомитися з Указами Президента України, Законами України, розпорядженнями, програмами, постановами про іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених, план заходів з підтримки молодих вчених. Організація роботи молодих вчених в університеті та у відокремлених підрозділах спрямована на розвиток наукових ініціатив науковців за підтримки науково-дослідного відділу з організації наукових досліджень. Рада молодих вчених НФаУ сприяє інтеграції молодих учених на регіональному, Всеукраїнському та Міжнародному рівнях та забезпечує представництво, захист і реалізацію професійних, інтелектуальних, юридичних і соціально-економічних інтересів і прав наукової молоді університету в адміністративних, громадських організаціях і засобах масової інформації.

Сподіваюся, що розміщена на нашому сайті інформація стане в нагоді студентам, молодим науковцям, ученим, а також усім, хто цікавиться наукою!

Наші контакти:

тел. (057)706-30-71

e-mail: rmv@nuph.edu.ua

Голова Ради молодих вчених НФаУ
Аліна Петрівна Осьмачко

Положення про Раду молодих вчених

Склад Ради молодих вчених Національного фармацевтичного університету

План заходів з підготовки молодих науковців – учасників національних та міжнародних конкурсів

План роботи РМВ НФаУ на 2015 – 2016 н.р.

План роботи РМВ НФаУ на 2013 – 2014 н.р.

План роботи РМВ НФаУ на 2012 – 2013 н.р.

План роботи РМВ НФаУ на 2011 – 2012 н.р.