10 ноября в 2011 г., празднование 13-летия фармацевтического факультета Луганского государственного медицинского университета

10 листопада 2011 в актовому залі Луганського державного медичного університету відбувся святковий концерт, присвячений 13-ій річниці фармацевтичного факультету. Ця подія була особливою для факультету, тому що вона співпала з 10-и річчям з дня народження кафедри технології ліків, організації та економіки фармації, завідувач якої — доктор фармацевтичних наук, професор Гудзенко Олександр Павлович. На свято завітало багато гостей із Луганська, Харкова, Донецька, Тернополя, Одеси, Запоріжжя, які щиро, від усієї душі поздоровили факультет і звичайно ж кафедру — іменинницю з такою знаменною подією.

Особливо приємно було одержувати поздоровлення від фундаторів фамацевтичної школи в Україні — ректора національного фармацевтичного університету професора Черниха В.П., а також таких корифеїв, як професори: Толочко В.М., Тихонов О.І., Мнушко З.Н., Немченко А.С., Дмитрієвський Д.І., які відіграли важливу роль у підготовці кадрового складу кафедри. На вечорі було вручено багато грамот, подарунків, у тому числі і преміальних для ювіляра від ректора нашого університету професора Івченка Валерія Костянтиновича. Заступник голови Луганської обласної ради Хунов Ю.А. нагородив орденом «За заслуги перед Луганщиною» професора Черних В.П., а також грамотами від Луганської обласної ради — професорів Тихонова А.І. та Толочка В.М.

За матеріалами сайту http://lsmu.edu.ua/

Дозвольте передати дружні й щирі вітання братньому колективу кафедри технології ліків та економіки фармації Луганського державного медичного університету від ректорату та співробітників Національного фармацевтичного університету з нагоди Вашого першого 10-річного ювілею.

Ми щиро радіємо успіхам наших колег і пишаємося тим, що діяльність Вашої молодої кафедри, яка спрямована на ствердження державності України, розвиток фармацевтичної науки та підготовку кваліфікованих спеціалістів для галузі охорони здоров`я, уже відмічена великими здобутками та досягненнями.

Наша професія — це щоденна подвижницька праця. Щиро вдячні Вам за високе служіння обраній справі, самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі.

Бажаємо колективу кафедри й університету великих творчих успіхів, наукових звершень та невтомності на благородній ниві охорони здоров`я народу України, наснаги та продовження славетних традицій..

Сійте розумне, добре, вічне, примножуючи славу Землі Української!

Ректор Національного фармацевтичного університету проф.. Черних В.П.