Отзыв о НФаУ профессора Н.Т. Картеля

Картель Н.Т.1

22апреля 2014 г. состоялся визит в Национальный фармацевтический университет Николая Тимофеевича Картеля – академика НАН Украины, доктора химических наук, профессора, директора Института химии поверхности им. А.А. Чуйко НАН Украины. В рамках проведения ХХI Международной научно-практической конференции молодых ученых и студентов «Актуальные вопросы создания новых лекарственных средств» профессор Н.Т. Картель прочитал лекцию мастер-класса «Поверхность углеродных sp2 наноматериалов как фактор их биофункциональной активности».

Картель Н.Т.

Николай Тимофеевич посетил учебные корпуса и студенческое общежитие НФаУ, возводящийся Храм великомученика Валентина Интерамского, Музей истории фармации Украины. От имени профессора Н.Т. Картеля получено письмо с отзывом о Национальном фармацевтическом университете.

Вельмишановний Валентине Петровичу!

Письмо Картель Н.Т.

Хочу засвідчити Вам та всьому колективу НФаУ глибоку повагу і висловити велику подяку за запрошення та надання мені можливості виступити з лекцією перед працівниками і студентами університету.

Я отримав реальну можливість познайомитися з життям та діяльністю студентів, викладачів і науковців Вашого дійсно унікального університету, побачити високий рівень професійності закладу як вищого навчального, так і наукового. Фармацевтична наука — це дуже своєрідна та специфічна галузь, і ми можемо пишатися таким українським закладом, який відповідає найвищим світовим критеріям і стандартам.

На підставі плідної дискусії зі співробітниками університету в мене чітко сформувалась думка про доцільність і необхідність співпраці за окресленими напрямами між НФаУ та нашим інститутом, що відображено у протоколі, який ми щойно підписали. Найближчим часом ми плануємо обмінятися пропозиціями, ідеями та зразками щодо виконання спільних робіт і досліджень в напрямі створення конкретних лікарських засобів нового покоління з залученням нанотехнологій.

З повагою,
Директор Інституту,