Порядок регистрации

Реєстрація на підтвердження
Реєстрація на атестацію

Порядок реєстрації осіб, які претендують на вступ на державну службу, для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою

Реєстрація на участь в атестації в атестаційній комісії Національного фармацевтичного університету відбувається відповідно до «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 301 від 26.04.2017 року.

  1. Особа, яка бажає пройти атестацію, повинна:

1.1. Заповнити електронну реєстраційну форму «Реєстраційна форма учасника атестації», розміщену на офіційному веб-сайті університету в розділі «Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» не пізніше, ніж за 5 діб до дати проведення атестаційної сесії, визначеної відповідним графіком.

1.2. Подати заяву (заява про атестацію) особисто секретареві атестаційної комісії (адреса: Національний фармацевтичний університет, гуманітарний корпус, вул. О. Невського, 21, кафедра українознавства та латинської мови)в день проведення атестаційної сесії.

До заяви необхідно додати:

1) оригінал платіжного документа про сплачені кошти за послуги з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення.  Реквізити для оплати розміщено в розділі «Порядок оплати»;

2) копію документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України.

На один день роботи атестаційної комісії можуть зареєструватися не більше 10 осіб.

Учасник атестації повинен обов’язково мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України, і прибути у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) для проходження атестації.

Секретар атестаційної комісії фіксує присутність учасника атестації у відомості, після чого він вважається допущеним до проходження атестації.

Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію відповідним вищим навчальним закладом або надсилається рекомендованим листом із повідомленням про вручення за заявою таких осіб протягом 10 календарних днів із дати проходження атестації.

  1. Особа, яка бажає підтвердити рівень вільного володіння державною мовою без проходження атестації (пункт 56 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»), повинна:

2.1. Заповнити електронну реєстраційну форму «Реєстраційна форма підтвердження», розміщену на офіційному веб-сайті університету в розділі «Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

2.2. Подати заяву (заява про підтвердження) особисто секретареві атестаційної комісії (адреса: Національний фармацевтичний університет, гуманітарний корпус, вул. О. Невського, 18, кафедра українознавства та латинської мови) в додатково узгоджений час (Пац Любов Іванівна, т.050 82 43 554; Берестова Алла Анатоліївна, т.098 89 14 101).

До заяви необхідно додати:

1) оригінал платіжного документа про сплачені кошти за послуг виготовлення посвідчення. Реквізити для оплати розміщено в розділі «Порядок оплати»;

2) копію документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України;

3) копію документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

4) копію додатка до документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

image_pdfimage_print