Всеукраинский конкурс студенческих научных работ

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ«ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»

Відповідно до Наказу МОН України № 1364 від 10.10.2017 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» Національний фармацевтичний університет визначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Інформаційні матеріали:

1. Наказ МОН про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей 2017-2018
  2. Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Студентські наукові роботи у друкованому вигляді для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» просимо надсилати на адресу:  61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53, Національний фармацевтичний університет, науково-дослідна частина, учений секретар науково-дослідної частини НФаУ канд. фарм. наук Данильченко Світлана Юріївна.

Студентські наукові роботи в електронному вигляді просимо надсилати на електронну адресу конкурсу: competition@nuph.edu.ua

За додатковою інформацією просимо звертатися за контактними телефонами: (057) 706-30-71 – учений секретар науково-дослідної частини НФаУ канд. фарм. наук Данильченко Світлана Юріївна або на електронну адресу конкурсу: competition@nuph.edu.ua