Шановні абітурієнти!

Національний фармацевтичний університет – осередок галузевої вітчизняної науки та освіти, що об’єднує в дружне студентське співтовариство 18 тисяч студентів не лише з усіх куточків нашої країни, а й держав ближнього та дальнього зарубіжжя. Кожен студент знаходиться у фокусі уваги викладачів, деканів, особисто ректора. У стінах нашого університету панує спокій, стабільність, взаємоповага, колектив живе і працює в штатному режимі та з оптимізмом дивиться у майбутнє, а багатотисячна студентська спільнота НФаУ готова зустріти нових друзів.

Ми ніколи не дистанціонувалися від проблем своїх студентів, і сьогодні так само вважаємо обов’язком робити все, щоб ви почувалися впевнено, щоб мали можливість отримати престижну професію.

Національний фармацевтичний університет прийняв рішення про те, що вартість освітніх послуг, які він надає, на наступний навчальний рік змінена не буде, і це вже затверджено наказом по університету.

Не піднімати оплату за навчання – крок, зроблений нашим університетом для забезпечення соціального захисту сімей, діти яких навчаються зараз або навчатимуться у вишах.

Шановні абітурієнти, запрошую вас до діалогу. Ставте питання, що вас хвилюють, на сторінці «Запитати ректора НФаУ» нашого сайту. Кожне звернення буде розглянуто.

Ректор НФаУ, проф.    В.П. Черних