Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!

Фармацевтична галузь є гарантом безпеки нації. Сьогодні ми можемо з гордістю говорити про те, що нам вдалося змінили традиційне ставлення до фармації як супутника лікарської справи. Фармація, значення котрої довгий час недооцінювалося, не лише вийшла на позиції рівноправного партнера, а й стала пріоритетною складовою системи охорони здоров’я.

С днем фармацевта 2014Прогрес галузі забезпечує її кадровий потенціал – представники освіти, науки, контролю якості, промисловості, аптечної мережі, інформаційного поля. Разом ми підняли престиж професії фармацевта, надбали значний досвід у розвиткувітчизняної фармації, зробили її конкуренто спроможною, поєднавши кращі вітчизняні галузеві здобутки зі світовими стандартами. Ми досягли визнання значущості галузі: маємо професійне свято, яке цього року відзначатимемо вп’ятнадцяте, державні почесні звання, Етичний кодекс фармацевтичного працівника.

Щорічно ми проводили знакові форуми, конференції, з’їзди, професійні свята на найвищому рівні у найкращій залі нашого міста – Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка. Сьогодні наша держава знаходиться у складній політичній і економічній ситуації. Маємо відмовитися від широкомасштабних святкувань, а провести всередині кожного колективу урочисті збори з нагоди професійного свята, відзначити найгідніших почесними грамотами і заохоченнями.

Шановні колеги! Дозвольте висловити захоплення вашою творчою, невтомною працею у справі охорони здоров’я та життя людини, подякувати за відповідальне ставлення до роботи зі створення ліків та забезпечення ними населення, за добро, яке несете у світ.

Бажаємо вам миру, здоров’я, добробуту, злагоди. Нехай у нелегкій і благородній справі вас завжди супроводжує успіх!

Ректор В.П. Черних