Шановні студенти!

У ці весняні дні хотілося б звернутися до студентів нашого університету – елітного ВНЗ, європейського рівня й визнання.

Наш двадцятитисячний колектив студентів і викладачів пишається тим, що є кузнею з підготовки фахівців та наукових кадрів для нашої фармацевтичної галузі та зарубіжних країн.

Університет пишається своїми провідними вченими, в активі яких тисячі патентів на винаходи , сотні створених книг і лікарських препаратів , а також університет пишається успіхами своїх студентів і випускників.

На сьогодні підготовка кадрів не стоїть на місці. Ми активізували закордонні поїздки викладачів і вивчили досвід з підготовки фахівців більш ніж у 50 провідних університетах Європи, США, Канади, Азії.

Наше завдання сьогодні, зберігши фундаментальність класичної вищої школи та особливості національного навчання, привнести в навчальні плани нові дисципліни для створення сучасних стандартів освіти. Це необхідно для розвитку фармацевтичної галузі країни.

Ви, студенти, прекрасно розумієте, що англійська мова, як мова міжнародного спілкування, – це питання номер 1 . Знання англійської мови – необхідно.

Враховуючи значимість мовної підготовки для придбання світових наукових досягнень, в університеті активно протягом останніх 8-10 років працюють програми з удосконалення англійської мови для викладачів.

Наша країна обрала вектор на євроінтеграцію та Болонську систему освіти, де без англійської мови не обійтися.

Міністерство освіти і науки веде діалог з вузами, студентами, щоб змінити на краще систему освіти і якість підготовки фахівців. З цією метою нещодавно з урахуванням вимог студентів опубліковано наказ МОН України від 28.02.2014 № 174 «Про введення в дію Дорожньої карти розвитку української освіти» .

Життя університету проходить на Ваших очах. Багато в чому ми не поступаємося європейським університетам. Ви бачите наші успіхи: прекрасні корпуси, сучасні аудиторії, студентські кафе, упорядковані гуртожитки.

Але сьогодні країна відчуває серйозні труднощі, які торкнулися також економіки університету. Але нашому колективу притаманний оптимізм. Ми впевнені, що вистоїмо. Усі ми в надії на Божу милість і мир у країні, що мудрість, сила духу і єдність народу України подолають всі труднощі.

Шановні мої колеги-студенти! У нас завжди з Вами був відкритий діалог . Офіційно встановлений приймальний день – вівторок з 15.00 до 17.00. Але фактично у ректора кожен день – день відкритих дверей.

Працює телефон довіри 7060187. В усіх корпусах та гуртожитках встановлені «скриньки довіри» .

Регулярно організовуються зустрічі ректора зі студентами, де задаються будь-які питання з різних проблем, пов’язаних з навчанням, проживанням у гуртожитках , харчуванням і багатьом іншим. Ви отримуєте оперативні відповіді , з якими у студентській газеті можуть ознайомитися всі студенти.

Сьогодні ми пропонуємо вести діалог і на сторінці сайту НФаУ

Ви можете задавати будь-які питання, зауваження чи пропозиції українською, російською чи англійською мовами.

Я, як ректор, завжди відкритий до спілкування. Ваші питання ляжуть в основу подальшої роботи університету.

З любов’ю до нашої України, нашого Народу, нашого Університету, усіх моїх студентів

Ваш В.П.Черних