Шановні ветерани! Вітаємо вас із 71-ю річницею Перемоги!

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але  ті  1418 днів і ночей пролягли через ваші серця і долі, через вашу молодість, обпалену полум’ям, затьмарену гіркотою втрат і овіяну славою.  Ми віддаємо данину пам’яті й любові визволителям рідної землі. Земний уклін і безмежна шана Вам!

27 квітня 2016 р. представники первинної профспілкової організації НФаУ, Наукової бібліотеки НФаУ, студентського парламенту та відділу з виховної роботи від імені 20-тисячного колективу співробітників та студентів Національного фармацевтичного університету та ректора В.П. Черних привітали ветеранів з 71-ю річницею Перемоги у Другій світовій війні.

З поздоровленнями та подарунками делегація відвідала Мазаєва Василя Петровича, Солдатову Олександру Федорівну, Спесивцеву Зінаїду Степанівну, Рябініна Івана Григоровича, Банного Івана Прокоповича, Панькова Василя Івановича, Валяшка Олексія Миколайовича.

1 veteran _103030 2 veteran 143547 3 veteran 112248 4 veteran5006 5 veteran 134903 6 veteran 7 veteran