Шановні викладачі, співробітники, випускники, студенти та друзі Національного фармацевтичного університету!

Наш вищий навчальний заклад має глибокі історичні корені та усталені корпоративні традиції. З ним пов’язані імена видатних науковців, суспільних діячів, засновників наукових шкіл та організаторів фармацевтичної справи. В його стінах відбулося чимало звершень та відкриттів.

Напередодні 210-річчя фармацевтичної освіти в м. Харкові Музей історії фармації України звертається до Вас із проханням зробити свій внесок в поповнення скарбниці пам’яті про видатні постаті та яскраві події в історії фармації та Національного фармацевтичного університету.Адже кожна пам’ятка минулого, збережена нами, є надзвичайно важливою для майбутніх поколінь.

Музей з вдячністю прийме до своїх фондів та розташує в експозиції світлини, документи, конспекти лекцій, обладнання, що ілюструють історію фармацевтичної справи або пов’язані з її видатними діячами. Підписи до кожного подарованого експонату міститимуть інформацію про особу, яка надала його до музею.

Щиро дякуємо Вам за допомогу та запрошуємо на оглядову та тематичні екскурсії та презентації!

Контактна особа:

директор музею, к.і.н. Григор’єва Марина Віталіївна