Співробітники Музею історії НФаУ взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Слобожанські читання»

17-19 та 22-23 квітня 2019 р. відбулася XXIІI Міжнародна наукова конференції «Слобожанські читання», яка проходила з нагоди Міжнародного дня пам’яток і визначних місць, Дня пам’яток історії та культури і була присвячена 15-й річниці ОКЗ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ» (2004-2019).

В роботі взяли участь більше 300 осіб, серед яких науковці, викладачі вищих навчальних закладів, вчителі та учні шкіл, студенти, аспіранти, начальники відділів культури районних державних адміністрацій, директори, співробітники музеїв, бібліотек, архівів, краєзнавці, громадські діячі з охорони культурної спадщини Харківської, Сумської, Донецької областей.